میلیاردها ریال وجوه نقدی از مجرمان حرفه‌ای در کرمان توقیف شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از ضربه مهم به بنیان‌های اقتصادی جرائم سازمان یافته و قاچاقچیان موادمخدر و کشف و توقیف ۱۷۶ میلیارد ریال وجوه نقد از مجرمان حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، دادخدا سالاری افزود: در این راستا ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان با رصد اطلاعاتی موفق شدند ۱۷۶میلیارد ریال وجوه حاصله از جرائم سازمان یافته و موادمخدر را که از بستر فضای مجازی به منظور جابجایی و انتقال استفاده می کردند؛ شناسایی و با دستورات قضایی توقیف شدند.

این مقام ارشد قضائی در استان کرمان ضمن اشاره به سوژه‌های مورد رصد و ضربه بیان داشت: در مجموع ۲۷ سوژه مهم که قصد انتقال وجوه را به خارج از کشور داشتند؛ شناسایی و مورد ضربه قرار گرفتند و از انتقال این وجوه به خارج از کشور جلوگیری شد.

وی در ادامه با بیان اینکه قاچاقچیان به صورت پیچیده و حرفه‌ای مشغول اعمال مجرمانه بوده و از حساب‌های سفید و اشخاص غیر؛ جهت جابه‌جایی و انتقال وجوه حاصله از جرم استفاده می کردند گفت: تقریباً این مجرمان غیربومی استان کرمان و ساکن غرب، شرق و مرکز کشور بودند که با رصد اطلاعاتی این افراد از طریق فضای مجازی مورد ردیابی قرار گرفتند و به اقدامات محرمانه آنان خاتمه داده شد ...

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان ضمن قدردانی از اقدامات خوب و موثر سربازان گمنام امام زمان (عج) در مجموعه اداره کل اطلاعات در این زمینه خاطرنشان کرد: خوشبختانه با کار جهادی و انقلابی شاهد افزایش ۱۸ درصدی کشف وجوهات حاصله از ارتکاب جرائم سازمان یافته در این حوزه به نسبت سال قبل هستیم.

۹۸۹۵/ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =