تغییرات گسترده در باشگاه ورزشی ماشین‌سازی تبریز

تبریز-ایرنا- هوشنگ نصیرازده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز، در احکامی جداگانه، اقدام به ایجاد تغییرات در بخش های مختلف این باشگاه و کادرفنی تیم فوتبال بزرگسالان کرد.

به گزارش دوشنبه ایرنا، طبق تصمیم هیات مدیره و ابلاغ مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز، غلامرضا باغ آبادی، از مربیان با تجربه فوتبال کشور که دارای مدرک مربیگری حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده و سابقه چندین سال بازی و مربیگری در باشگاه ماشین سازی را در کارنامه خود دارد، به سمت مدیر آکادمی این تیم منصوب شد.

توسعه فوتبال در تمامی رده‌های سنی تیم‌های پایه و ساماندهی فعالیت‌های آکادمی فوتبال جزو وظایف باغ آبادی عنوان شده است.

پیشتر کاوه سلامی به عنوان مدیر آکادمی فوتبال ماشین سازی انجام وظیفه می کرد.

همچنین حسن آذرنیا که در فصول گذشته، سرپرستی در تیم های تراکتور و گسترش فولاد را  داشت به عنوان رییس امور ورزشی باشگاه ماشین سازی منصوب شد.

در همین حال ساکت الهامی از مربیان سابقه دار فوتبال کشور،  با جدایی باغ آبادی از کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان ماشین سازی، به عنوان دستیار اول رسول خطیبی منصوب شد.

گزارش خبرنگار ایرنا حاکی است پس از تغییر و تحولات یاد شده، صابر تقی زاده، سرمربی تیم امید ماشین سازی برکنار و ناصر فرشباف که از اعضای کادر فنی تیم بزرگسالان بود، جایگزین وی شد.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به عنوان قدیمی ترین باشگاه ورزشی آذربایجان نزدیک به نیم قرن سابقه باشگاه داری دارد و از تیم های مورد علاقه تبریزیان است.

ماشین سازان که در ادبیات فوتبال ایران با عنوان «سبزقباها»ی تبریز شناخته می شوند، در فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران با ۶ امتیاز در رده دهم جای دارند. 

ماشین سازی امروز میزبان تیم پرسپولیس از مرحله یک شانزدهم جام حذفی باشگاه های کشور در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز است.

۳۰۳۸/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =