۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۴
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83496613
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۶ مدرسه توسط بسیجیان سبزواری مرمت شدند

سبزوار- ایرنا- ۲۶ مدرسه طی تابستان امسال در قالب فعالیتهای بسیج سازندگی در مناطق محروم شهرستان سبزوار مرمت و رنگ‌آمیزی شدند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه سبزوار روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: رنگ آمیزی و بازسازی ۲۶ مدرسه در قالب اردوی جهادی با عنوان "به رنگ عاشقی" با بکارگیری دو هزار و ۱۵۰ نفرروز فعالیت دانش آموزان صوت گرفت.
سرهنگ پاسدار عبدالله استیری افزود: شهروندان نیکوکار سبزواری نیز در مرمت و بازسازی این مدارس واقع در مناطق روداب، ششتمد و حاشیه شهر سبزوار مشارکت داشتند.
وی ادامه داد: همچنین تابستان امسال۲۰ گروه اردوهای جهادی سبزوار با اعزام به مناطق عشایری و روستایی محروم دو چاهه، چاه ستاره و ذوالفرخ واقع در بخش روداب اقدام به ساخت و نوسازی منازل مسکونی تخریب شده از سیل ابتدای امسال کردند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه سبزوار گفت: با اجرای اردوها جهادی علاوه بر اقدامات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشت و درمان در مناطق محروم، روحیه خدمت و کار جهادی نیز نهادینه می‌شود.
مرکز شهرستان ۳۰۶ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است. ۷۸ هزار نفر از جمعیت سبزوار در ۲۲۲ روستای این شهرستان سکونت دارند.  
۸۱۴۵/۷۴۹۵/۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =