مدافع استقلال جریمه شد

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال استقلال به دلیل انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از سوی کمیته انضباطی جریمه شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به اینکه «روزبه چشمی»  بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته سوم لیگ برتر از طریق صفحه شخصی خود مطالبی را با ادبیات دور از شان بازیکن لیگ برتر که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران نیز دارد نسبت به داور دیدار منتشر کرده است، نوع ادبیات به کار رفته هتک حرمت داور می‌باشد و بر همین اساس صرف نظر از ارسال دفاعیه باشگاه استقلال، انتشار مطالبی که حاوی هتک حرمت از سوی روزبه چشمی نسبت به داور دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان محرز بوده، وی طبق ماده ۷۱ مقررات آیین نامه انضباطی و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

بدون شک تکرار چنین اعمالی از سوی مشارالیه مستوجب تنبیهات شدیدتر خواهد بود.

همچنین پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار برابر استقلال، این تیم به مدت یک جلسه از همراهی تماشاگران خود از حضور در ورزشگاه محروم و باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. لازم به ذکر است، نظر به صدور دستور موقت در تاریخ ۲۵ شهریور، محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار  این تیم با تیم شهر خودرو در تاریخ سوم مهر ماه اعمال شده است.

این رای در بخش محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران قطعی و در بخش مربوط به جزای نقدی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha