وکیل فوتبال: محرومیت «سیاوش یزدانی» می‌توانست بیشتر باشد

تهران- ایرنا- وکیل بین‌المللی فوتبال با اشاره به آرای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره شهرآورد پایتخت، گفت: کمیته انضباطی می‌توانست «سیاوش یزدانی» مدافع تیم استقلال را با محرومیت بیشتری مواجه کند.

«آرش شکرریز» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره آرای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر، اظهارداشت: حکم کمیته انضباطی راجع به محرومیت سیاوش یزدانی با توجه به تخلفات قبلی این بازیکن در دیدار فصل گذشته سپاهان و پرسپولیس، می‌توانست شدیدتر باشد.

این وکیل بین‌المللی فوتبال افزود: به غیر از حکم یزدانی، آرای کمیته انضباطی درباره سایر بازیکنان با توجه به گزارش ارائه شده از سوی ناظر بازی و موادی که مورد استناد قرار گرفته، صحیح است.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر ۳۱ شهریور برگزار شد که در نهایت با برتری یک بر صفر سرخ‌پوشان پایان یافت.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، امروز (یکشنبه) هفتم مهر با توجه به تخلفات رخ داده از سوی بازیکنان و تماشاگران دو تیم، رأی خود را درباره متخلفین صادر کرد.

بر اساس این حکم، تماشاگران منتسب به باشگاه استقلال به دلیل توهین و فحاشی نسبت به داور مسابقه و بازیکنان تیم حریف و پرتاب صندلی به سوی تماشاگران رقیب خود و همچنین پرتاب اشیاء به سوی بازیکنان تیم پرسپولیس، یک جلسه از تماشای دیدار تیم خود محروم و باشگاه استقلال نیز ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

همچنین طبق این حکم، عارف غلامی بازیکن تیم استقلال تهران به علت ورود به نزاع جمعی و اخذ کارت زرد و متعاقب آن توهین به داور مسابقه به دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقه لیگ و پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی، سیاوش یزدانی بازیکن تیم استقلال به دلیل نقض اصول رفتار کلی با انجام بی احتیاطی که منجر به نزاع جمعی شد، یک جلسه محرومیت از مسابقه لیگ برتر و پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و علی کریمی بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل نقض اصول کلی رفتار در بازی حساس شهرآورد که منجر به اخذ کارت زرد و متعاقب آن اخراج از زمین بازی شد، به پرداخت ۱۰۰میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.  

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین در این حکم، باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش به ۷۰۰ میلیون ریال جزای نقدی و به اجرای درآمدن یک جلسه محرومیت تعلیقی قبلی این تیم محکوم کرد.

محمد حسین کنعانی زادگان به علت تحریک تماشاگران استقلال به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و شجاع خلیل زاده به علت تحریک تماشاگران تیم استقلال در طول بازی و همچنین تحقیر و توهین به داور از طریق نشان دادن علامت سکوت به داور بازی  و حرکات غیرورزشی نسبت به داوران به دو جلسه محرومیت از مسابقات بعدی لیگ و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha