ملت ایران در کوران مشکلات به دستاوردهای عظیم می‌رسند

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: مردم ایران بارها ثابت کردند که در کوران مشکلات و فشارها، به دستاوردهای عظیمی دست پیدا می‌کنند که برای جهانیان غیر قابل باور است،

به گزارش ایرنا، سردار حسن حسن زاده روز یکشنبه در همایش نقش تعلیم و تربیت در گام دوم انقلاب گفت: امروز ایران اسلامی با وجود تحمیل جنگ، تحریم های اقتصاد و فشارهای همه جانبه، به پیشرفت ها و دستاوردهای عظیمی دست یافته و توانسته خود را در رتبه های برترعلمی در منطقه و جهان قرار دهد.
وی افزود: امروز پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی باعث شده تا بسیاری از کشورهای هم طراز کشور در آسیا و خاورمیانه رسیدن به جایگاه  ایران را آرزو کنند.
وی تصریح کرد: ملت ایران به واسطه دستاوردهایی که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس به دست آوردند، در برابر تمامی تهدیدات و توطئه های دشمنان قسم خورده نظام ایستادگی کرده، و این تهدیدات را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کردند.
حسن زاده گفت: مردم ایران ثابت کردند که در کوران مشکلات و فشارها، به دستاوردهای عظیمی دست پیدا میکنند که برای جهانیان غیر قابل باور است، این دستاوردها امروز به کشورهای مختلف جهان نیز صادر شده که نمونه آن را می توان در پیشرفت مردم یمن در اوج جنگ و فشارهای اقتصادی وارد شده بر آنان مشاهده کرد.
وی در ادامه بیان کرد: در طول دفاع مقدس همه نقش‌آفرینی کردند، دفاع مقدس مدرسه آدم سازی بود و برای کشور یادگاری‌های بسیار ارزشمند به‌جا گذاشت و راه‌های موفقیت نظام در گام اول از دفاع مقدس آغاز شد.
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت: دشمنان قسم خورده نظام که در تمامی توطئه ها علیه ایران اسلامی با شکست مواجه شدند، این بار به جنگ فرهنگ و تمدن اسلامی ملت ایران روی آورده و در این نبرد، جوانان و آینده سازان کشور را هدف قرار داده اند.
وی تأکید کرد: دشمن تلاش دارد تا به واسطه فشارهای اقتصاد و تحریم، قدرت خودباوری را از جوانان سلب کرده و آنان را به فرهنگ منحط غرب متمایل کنند، اگر به درستی مسائل مختلف انقلاب و ارزش های دفاع مقدس برای جوانان بازگو نشود، دشمن را به رسیدن به هدفش کمک کرده ایم.
حسن زاده گفت: امروز قدرت دفاعی ملت ایران به جایی رسیده است که پهباد جاسوسی آمریکا را ساقط کرده و کشتی متخلف انگلیس را توقیف میکند.
وی تأکید کرد: پروژه ایران هراسی و تحریم های چندباره کشور، همگی برای فروش سلاح به کشورهای منطقه و دوشیدن و سرکیسه کردن عربستان است، در حالی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با تکیه بر باورهای اسلامی، در تمامی کشورهای منطقه نفوذ کرده و به قدرت بلامنازع تبدیل شده است.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =