بازیکن پرسپولیس جان هواداران را به خطر انداخت، استقلال محروم شد

تهران- ایرنا- باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای، به احکام صادر شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص شهرآورد سی‌ و یکم شهریور واکنش نشان داد.

در بیانیه منتشر شده توسط باشگاه استقلال آمده است: 

"اولین نکته‌ای که از احکام کمیته انضباطی در نگاه هر هواداری از هر تیمی به چشم می‌آید، تلاش برای ایجاد تعادل در اعمال جریمه و محرومیت است تا هر 2 طرف راضی باشند و کمیته انضباطی را متهم به جانب‌داری نکنند!
به طور حتم پرسپولیس کاملا راضی است اما استقلال با توجه به عدم رعایت عدالت در این زمینه متضرر شده و خواهان تجدید نظر و احقاق حق خود است.
مگر می‌شود هر دو تیم از هر لحاظ درخصوص حوادث یک مسابقه برابر باشند؟
آقای حسن‌زاده می‌گوید رفتارهای احمدزاده جان مردم را به خطر انداخت. یعنی رفتار هیچ بازیکنی از تیم استقلال، خارج از چارچوب معمول در حواشی فوتبال نبوده. آیا جرایم و محرومیت‌های تیمی که رفتار بازیکنش جان مردم را به خطر انداخته، با تیمی که بازیکنش در زمین اعتراض کرده باید برابر باشد؟ پس چگونه است که ما در بازی بعدی باید از خط دفاعی خودمان محروم شویم.
بازیکن یک تیم جان مردم را به خطر انداخته، اما ما مجازات شده‌ایم و به احتمال زیاد در بازی بعدی باید از جواد زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم. یا تیم را با یک مدافع به میدان بفرستیم!
چگونه است که سیاوش یزدانی یک جلسه محروم می‌شود اما کنعانی‌زادگان با وجود تحریک تماشاگران در شروع درگیری محروم نمی‌شود و یا حکم دست زدن عارف غلامی برای داور با حکم مدافع رقیب که سابقه توبیخ و تذکر کم ندارد، یکی است؟!
باعث تاسف است که با خطای دروازه‌بان حریف در ضربه پنالتی، موقعیت مسلم استقلال در شهرآورد از دست رفته. حالا باید علاوه بر شهرآورد، در بازی‌های بعدی هم متضرر شویم! باشگاه استقلال با جدیت از مقامات فدراسیون فوتبال می‌خواهد که در خصوص بخشی از احکام مبهم صادر شده درباره تیم استقلال تجدید نظر کند."

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha