خطیبی: مقابل پرسپولیس هجومی بازی می‌کنیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه بازی جام حذفی با مسابقات لیگ برتر فرق می کند، گفت: فردا مقابل تیم پرسپولیس هجومی بازی می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی عصر یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران افزود: اولین بازی ما در جام حذفی مقابل قهرمان جام حدفی سال قبل خواهد بود که تداعی گر یک بازی زیبا و هجومی است.

سرمربی تیم سبزقبا های تبریز خاطرنشان کرد: با توجه به شکست هفته گذشته تیم پرسپولیس در لیگ برتر مقابل تیم سپاهان اصفهان، احتمالا بازیکنان این تیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی نباشند و لذا بیشتر به بازی احساساتی روی خواهند آورد و ما با علم به این قضیه تیم را از هر حیث آماده بازی فردا کرده ایم.

خطیبی اضافه کرد: در این مدت سه روز که از آخرین بازی مان در لیگ برتر می گذرد، بیشتر روی ریکاوری و شادابی بازیکنان کار کردیم، زیرا بیشتر از این نمی توانستیم کاری انجام دهیم.

وی عنوان کرد: از شانس ما هم در لیگ برتر و هم در جام حدفی حریفان ما یا آسیایی بودند و یا قهرمان لیگ برتر، اما از لحاظ آمار فوتبالی تا به اینجا سرتر بودیم.

خطیبی با اشاره به آخرین بازی تیمش با تیم پرسپولیس در مسابقات جام حذفی اظهار کرد: در سال ۸۹ با تیم پرسپولیس در فینال مسابقات بازی کردیم، ولی امسال در اولین بازی این جام مقابل پرسپولیس صف آرایی خواهیم کرد. 

سرمربی تیم ماشین سازی با اشاره به تغییر زمان بازی تیمش با پرسپولیس گفت: با اعلام سازمان لیگ این بازی فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد که از اینجا از همه هواداران تیم ماشین سازی تقاضا می کنم با حضور پرشور و حمایت همه جانبه خود از تیم ماشین سازی تا دقیقه پایانی بازی، فرزندان خودشان را تشویق کنند و معتقد هستم که شاگردانم هواداران را خوشحال خواهند کرد.

خطیبی بیان کرد: فردا مقابل تیم پرسپولیس با برنامه متفاوت تری وارد میدان خواهیم شد، زیرا که بازی جام حذفی با مسابقات لیگ برتر متفاوت است.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، فردا دوشنبه از ساعت ۱۵ مقابل تیم پرسپولیس صف آرایی خواهد کرد.

تیم پرسپولیس

 گفتنی است، سرمربی تیم پرسپولیس بدلیل تاخیر پرواز نتوانست در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی و پرسپولیس حاضر بشود.

۹۸۵۳/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =