متقاضیان خراسانی پیاده‌روی اربعین از ۱۰۰ هزار نفر بیشتر شدند

مشهد- ایرنا- ۱۰۵ هزار و ۷۷۶ متقاضی شرکت در پیاده روی اربعین تاکنون از استان خراسان رضوی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این میزان ثبت نام متقاضیان از شمار ۱۰۰ هزار نفر متقاضی که تا پیش از این پیش بینی شده بود گذر کرده است و خوشبختانه با برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام شده، آماده سازی برای میزبانی از این عزیزان در حال انجام است.

محمدصادق براتی افزود: تاکنون یک میلیون و ۳۴۸ هزار و ۷۴۷ نفر در کشور برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: استان تهران با حدود ۱۹۲ هزار نفر و استان خوزستان با ۱۳۳ هزار نفر ثبت نام کننده رتبه های اول و دوم کشور در این زمینه را کسب کرده اند.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: برپایی ۷۰ موکب در کشور عراق توسط استان خراسان رضوی برای پذیرایی از زائران حسینی در راهپیمایی بزرگ اربعین قطعی شده است.

براتی افزود: زائران متقاضی برای تشرف پیاده به کربلا و زیارت بارگاه مطهر حضرت امام حسین (ع) در روز اربعین در سامانه سماح ثبت نام و ساماندهی می شوند.

۷۴۹۶/۱۹۲۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha