نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار ایران باشد

ساری - ایرنا - مشاور مقام معظم رهبری در صنایع دفاعی گفت: نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار کشور ایران باشد و عقب‌نشینی و شکست دشمن را در پی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین دهقان روز یکشنبه در حسینیه  سپاه بابل در جمع بسیجیان و رزمندگان بیان کرد: ترامپ یک تاجر است که تنها به فکر جبران کسری بودجه کشور خود است و در هر مذاکره‌ای به دنبال سودی برای کشور خود است.

 سردار دهقان افزود: نظام سلطه به دنبال آن است که ملت ما را به تسلیم و ذلت بکشاند تا کشورهای دیگر مسیری را که ایران رفته تکرار نکنند.

وی بیان داشت: مسیری که ایران انتخاب کرده است یک مسیر درست و انقلابی است و پاسخ ملت ما آن است که به هیچ عنوان زیر بار زور نمی رود و روحیه انقلابی خود را حفظ می کند.

دهقان افزود: کشور ما در هشت سال دفاع مقدس تجربه کرد که ملت ایران باید روی پای خود بایستد و این اصل را هم در دفاع مقدس ثابت کردیم .

وی گفت: نظام سلطه به خوبی می داند که ملت ایران دارای کرامت انسانی است  و با ایمان بالای خود هر توطئه ای را خنثی می کند.

سردار دهقان در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دشمن به هیچ عنوان دست از دشمنی خود بر نمی دارد و امروز جنگ اقتصادی ، سیاسی و تبلیغاتی را به راه انداخته است.

 مشاور مقام معظم رهبری در صنایع دفاعی گفت: کشور ایران در هشت سال دفاع مقدس درس های خوبی آموخته است و به خوبی می داند که چگونه باید از خود دفاع و توطئه دشمن را خنثی کند.
۷۳۴۳/۱۸۹۹

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha