آغاز عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای آورزمان ملایر

همدان- ایرنا- عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات جاده ای آورزمان ملایر عصر امروز /یکشنبه/ با حضور رییس سازمان جمعیت هلال احمر کشور آغاز شد.

رئیس جمعیت هلال احمر ملایر روز یکشنبه در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این پایگاه سومین پایگاه امداد و نجات جاده ای این شهرستان است که در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز احداث می شود.

حسن آبخو ادامه داد: "رضا نادری فر" یکی از خیران ملایری پنج هزار متر مربع زمین برای احداث این پایگاه اهدا کرده که به نام پایگاه شهید داریوش ساکی نامگذاری شده است.

وی بیان کرد: به دلیل حادثه خیز بودن محکر ملایر - آورزمان - نهاوند پایگاه امداد و نجات جاده ای آورزمان به صورت موقت فعالیت می کرد که با احداث ساختمان و تجهیز آن، فعالیت این پایگاه به صورت دائمی می شود.

آبخو ادامه داد: در حال حاضر ۲ پایگاه امداد و نجات جاده ای در محورهای ملایر - همدان به نام پایگاه زاغه و محور ملایر - اراک به نام پایگاه پیروز در این شهرستان فعال است.

علی اصغر رئیس جمعیت هلال احمر کشور که به منظور بررسی مشکلات و نیازهای این حوزه به استان همدان سفر کرده است، قرار است از زمین متعلق به جمعیت هلال احمر ملایر در ابتدای خیابان شهدا به منظور امکان سنجی اجرای طرح های عمرانی بازدید کند.

۷۵۲۸/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha