۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 83495564
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ پروژه عمرانی در شهرهای دشتی در دست اجراست

بوشهر-ایرنا- ۳۰ پروژه عمرانی در شهرهای خورموج، کاکی، شنبه و بادوله شهرستان دشتی در دست اجراست که تا دهه فجر امسال تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

فرماندار دشتی روز یکشنبه در نشست با مسئولان این شهرستان گفت: برای اجرای این پروژه‌ها ۲۸ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ارزش افزوده، ملی، استانی و داخلی شهرداری‌های این شهرستان اختصاص یافته است.

عبدالله نادری افزود: بیش از ۷۰ درصد جمعیت شهرستان دشتی در شهر سکونت دارند و خدمت رسانی به این شهرها باعث رضایت‌مندی هرچه بیشتر شهروندان می‌شود.

فرماندار دشتی خواستار تسریع در اجرای پروژه‌ها و نظارت مستمر شهرداران و کارشناسان فنی برای رعایت اصول فنی و کیفیت اجرای آنها شد.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها در زمنیه توسعه فضای سبز و بوستان‌های شهری، ادامه اجرای نهضت آسفالت معابر، احداث دیوار حفاظتی و بهسازی آبراه‌های فصلی، تکمیل پل‌های مسیرهای درون شهری، توسعه وتجهیز ناوگان حمل و نقل درون شهری، احداث و نوسازی میدان‌های ورودی و خروجی و تکمیل چندین خیابان و بلوار درون شهری و روشنایی معابر در سطح ۴ شهر شهرستان است که با تکمیل و بهره‌برداری از آنها باعث بهبود وضعیت تردد، رفاهی و تغییر اساسی مبلمان شهری خواهد شد.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

۷۲۰۶/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =