مربی ماشین سازی سه ماه محروم شد

تهران- ایرنا- مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل تخلفاتی که در جریان بازی با شهر خودرو در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر مرتکب شد، به سه ماه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شد.

در جریان مسابقه تیم‌های ماشین سازی تبریز و شهر خودروی مشهد در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، از سوی عادل باباپور- عضو کادر فنی تیم ماشین سازی تبریز تخلفاتی مبنی بر توهین، تهدید و حمله‌ور شدن به سوی داور بازی رخ داد.

وی طبق مواد ۵۵ و ۶۵ مقررات انضباطی با رعایت ماده ۱۳ مقررات به سه ماه از همراهی تیم خود و حضور در کلیه مسابقات جاری و عدم اجازه ورود به کلیه وررزشگاه‌های فوتبال در دوران محرومیت محکوم و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین شرایط نابسامان بلیت فروشی الکترونیک باشگاه شهر خودرو  در دیدار این تیم با فولاد خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع) باعث شد که سازمان لیگ فوتبال ایران به مدیران باشگاه شهر خودرو در مورد اشکالات و ناهماهنگی های رخ داده در بلیت فروشی این مسابقه تذکر بدهد و خواهان ارایه توضیح این باشگاه شده است.
کمیته مسابقات سازمان لیگ همچنین اعلام کرد در صورت رفع نشدن مشکلات بلیت فروشی الکترونیک از سوی باشگاه شهر خودرو، احتمال دارد ورزشگاه خانگی شهر خودرو درمسابقه با پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر تغییر کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =