بیانیه گام دوم انقلاب با سرعت و دقت عملیاتی شود

قزوین - ایرنا - بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید با سرعت و دقت بیشتری عملیاتی شود تا با توجه به منویات مقام معظم رهبری در آن، زمینه پیشرفت روزافزون کشور فراهم گردد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین روز یکشنبه در گردهمائی ماهانه ائمه جمعه استان قزوین که در دفتر امام جمعه شهر تاکستان با حضور مدیر کل صدا و سیمای استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت:تا به امروز اقداماتی از سوی ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب انجام شده ولی این اقدامات باید روز به روز افزایش یابد و شاهد برنامه‌های عملیاتی در ستادهای نماز جمعه باشیم.
حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب با اشاره به نقش رسانه‌ها در نهادینه کردن فرهنگ صحیح عزاداری‌های ماه محرم، افزود:رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما در ماه محرم و در ویژه برنامه‌های این ماه عملکرد خوبی را در پوشش عزاداری‌های شهرهای مختلف استان انجام داده و گام‌های بلندی را برای نهادینه کردن فرهنگ صحیح عزاداری‌های این ماه برداشتند.
وی افزود: رسانه‌ها می‌توانند در زمینه‌های مختلف اثرگذاری مطلوبی داشته باشند که امیدواریم این مهم با همت و دقت بیشتری در استان قزوین اتفاق بیفتد.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: ترویج نماز جمعه و پخش خطبه‌ها و برنامه‌های ائمه جمعه می تواند یکی از برنامه‌های مهم صدا و سیما محسوب شود که خوشبختانه تا به امروز در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.  
۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =