۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83494636
۰ نفر

برچسب‌ها

نورشرق: مشکل باشگاه استقلال قابل حل است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال معتقد است مشکل باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، قابل حل است.

«جمشید نورشرق» با اشاره به مشکل استقلال برای کسب مجوز حرفه‌ای، گفت: پرسپولیس و استقلال با مشکلات عجیبی در خصوص پرونده‌های مالی مواجه هستند. از سویی امکان دریافت کمک از دولت را طبق قانونی ندارند و از جهتی امکان خصوصی‌سازی هم برای آنان فراهم نیست.

وی افزود: در این شرایط با بدهی‌های انباشته‌ای مواجه می‌شوند که در چنین مقاطعی مشکل ساز شده و به طور مثال مانع از صدور مجوز حرفه‌ای می‌شود. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس جهت حل پرونده‌ها و پرداخت بدهی‌ها اقدام کردند، مسئولان و نمایندگان باشگاه استقلال هم تلاش زیادی تا امروز داشته‌اند و این اراده در مجموعه باشگاه استقلال دیده می شود که تلاش می‌کنند بخش باقیمانده بدهی‌ها را پرداخت کنند.

رئیس کمیته وضعیت بازیکنان اضافه کرد: نسبت به این موضوع و حل مشکلات باشگاه استقلال در این زمینه خوش بین هستم. البته صلاحیت ما در این حوزه است که در خصوص پرونده‌های موجود در کمیته وضعیت و بدهی‌های این بخش اظهار نظر کنیم، اما مسئله بدهی‌های مالیاتی به طور طبیعی بر عهده مراکز و سازمان های دیگری است. در خصوص پرونده‌های جاری در کمیته وضعیت بدهی باشگاه استقلال در حدود ۸۰۰ میلیون تومان است که مسئولان این باشگاه به دنبال حل مسئله هستند.

نورشرق گفت: همه باید به باشگاه‌های ایرانی حاضر در مسابقات آسیایی کمک کنیم. البته این کمک به معنی تخلف و اعلام اطلاعات نادرست نیست، چراکه وظیفه کمیته وضعیت اعلام دقیق شرایط و وضعیت پرونده هاست اما حداقل می توانیم با راهنمایی کردن مدیران این باشگاه‌ها در مسیر درست برای حل مسئله تلاش کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =