فتحی: برخی آرامش استقلال را از بین‌ می‌برند

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اینکه برخی آرامش این باشگاه را از بین می‌برند، گفت: این افراد با مطرح کردن اخباری مبنی بر ایجاد تغییرات در مدیریت باشگاه و یا حذف از لیگ قهرمانان آسیا، تیم را به حاشیه می‌برند.

«امیرحسین فتحی» روز شنبه اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس بدهی‌های انباشته دارند. پارسال ۱۴ پرونده را تسویه حساب کردیم و امسال هم با ۹ نفر تسویه کردیم که هیچ‌کدامشان در زمان مدیریت من و حتی در سه، چهار سال گذشته نبودند. به هر حال عزم ما جدی است که یک بار برای همیشه بدهی‌ها را تسویه کنیم تا مدیران بعدی مشکلی نداشته باشند.

وی افزود: در حوزه خصوصی‌سازی، هر ۲ باشگاه با این مشکل روبرو هستند. امیدوارم خصوصی‌سازی شروعی برای شفافیت‌های مالی در این ۲ باشگاه باشد و متولی این کار وزارت ورزش است. منابع مالی محدود است و اگر منابع مالی ما مثل دیگر باشگاه‌ها باشد، یک بار برای همیشه حل می‌شود.
فتحی خاطرنشان کرد: برابر با برنامه ششم توسعه مصوب مجلس شورای اسلامی، دولت کمک به استقلال و پرسپولیس را ندارد. یک ریال از دولت نگرفته‌ایم و منابع مالی را از طریق اسپانسرها جذب کردیم. با توجه به منابع مالی خودمان، سعی می‌کنیم مشکلات را برطرف کنیم و مجوز حرفه‌ای را بگیریم. کلیه اسناد باشگاه در دستان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای است و در حال بررسی هستند و امیدواریم مشکلی برای باشگاه استقلال وجود نداشته باشد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: متاسفانه شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال هستند. یک بار با شایعه تغییر مدیرعامل، یک بار با شایعه حذف استقلال از آسیا و یک بار هم با شایعه محرومیت استقلال به خاطر بدهی به پروپیچ به دنبال برهم زدن آرامش استقلال هستند.

فتحی تاکید کرد: بیش از دو ماه است که باشگاه استقلال رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال دارد و همه مدارک را در اختیار «سهیل مهدی» قرار داده است. بعد از بررسی یک هفته تا ۱۰ روزه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای، مدارک استقلال به استیناف خواهد رفت و در آنجا بررسی خواهد شد. متاسفانه اخبار منتشر شده به هیچ وجه درست نیست و باعث نگرانی هواداران شده است.

وی افزود: از اینکه عده‌ای در داخل و خارج گزارشاتی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا  بدهند، بی اطلاعم، اما امیدوارم آخر این ماجرا برای استقلال ختم به خیر شود.

مدیرعامل استقلال در پایان درباره ناراحتی مدیرعامل پرسپولیس از باشگاه استقلال بابت ندادن بلیت به آنها در بازی شهرآورد، گفت: دوست ندارم از این کلمه استفاده کنم اما انصاری‌فرد فرافکنی کرد، زیرا بلیت فروشی در اختیار باشگاه استقلال نبود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =