تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به مصاف عمان می‌رود

تهران- ایرنا- تیم‌ ملی فوتبال ساحلی ایران پیش از حضور در رقابت‌های جهانی ورزش‌های ساحلی قطر در دیداری دوستانه به مصاف تیم ساحلی عمان می‌رود.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از ۱۹ تا ۲۴ مهرماه در رقابت‌های جهانی ورزش‌های ساحلی در قطر شرکت خواهد کرد. بر همین اساس اردوی پیش از اعزام از فردا (یکشنبه ۷ مهر) آغاز می‌شود تا ملی‌پوشان پس از پشت سرگذاشتن ۳ نوبت تمرینی، برای دیدار دوستانه با عمان عازم این کشور شوند.

عباس هاشم‌پور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز ۱۳ بازیکن را به اردو فراخواند.

مسلم مسیگر، مصطفی کیانی، محمد معصومی زاده، حسن عبدالهی، علی میرشکاری (پارس جنوبی)، حمید بهزادپور، محمدعلی مختاری، مهدی شیرمحمدی (گلساپوش)، امیرحسین اکبری (شهریار ساری)، سعید پیرامون (ایفا)، محمد مرادی فرح آباد (موج سواران نوشهر)، محمد احمدزاده (اسپارتاک روسیه) و پیمان حسینی (آلانیا ترکیه) بازیکنان دعوت شده هستند.

 از ۱۳ بازیکن دعوت شده در نهایت یک بازیکن پس از اتمام اردوی عمان به تهران باز می‌گردد و سایر بازیکنان راهی قطر می‌شوند.

کشورهای ایران، ژاپن، امارات متحده عربی از آسیا، روسیه، اسپانیا، ایتالیا، سوییس، اوکراین از قاره اروپا، سنگال و مراکش از آفریقا، برزیل، پاراگوئه و اروگوئه از آمریکای جنوبی، جزایر سلیمان از قاره اقیانوسیه و مکزیک و السالوادور از آمریکای شمالی، مرکزی و حوزه دریای کارائیب در رقابت‌های جهانی ورزش های ساحلی حضور دارند.

ابتدا قرار بود این رقابت‌ها در سن‌دیگو آمریکا برگزار شود اما به دلیل عدم توانایی میزبان در جذب حامی مالی، برگزاری آن از سوی انجمن کمیته‌های بین‌المللی المپیک به کشور قطر واگذار شد.

 پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی ایران  را به رقابت‌های ساحلی جهان بر عهده دارد.

گروه‌بندی مسابقه‌های فوتبال ساحلی در بازیهای ساحلی جهان به این شرح است:

گروه اول: برزیل، سوییس، امارات، مراکش

گروه دوم: ایتالیا، اسپانیا، مکزیک، جزایر سلیمان

گروه سوم: ایران، پاراگوئه، سنگال، اوکراین

گروه چهارم: روسیه، ژاپن، اروگوئه، السالوادور

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha