۱۴۸ فقره درخواست تسهیلات رونق تولید در قزوین ثبت شد

قزوین - ایرنا - ۱۴۸ فقره درخواست تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت شده که از این تعداد تاکنون سه پرونده به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در استان قزوین پرداخت گردیده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین روز شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با ارایه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب در سال ۹۸،  افزود: همچنین ۲۹۴ فقره درخواست تسهیلات در سامانه بازسازی و نوسازی ثبت شده که تاکنون ۳۳ فقره تسهیلات به مبلغ ۸۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان پرداخت گردیده است.
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان قزوین هم در این جلسه در تشریح برش استانی اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ بخش صنعت ابلاغ شده از سوی وزارت صمت، گفت: سهم استان قزوین از این اعتبار هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در حوزه سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی است که تحقق آن برای پنج هزار و ۴۵۲ نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.  
کامران لشگری گفت: تاکنون ۱۵۸ فقره درخواست تسهیلات در سامانه مربوط ثبت شده است و در همین راستا تاکنون ۳۳ طرح جهت اخذ تسهیلات به مبلغ ۲۶۸ میلیارد تومان به بانک‌های عامل استان معرفی شده اند.
این مسئول گفت: اولین تسهیلات در استان قزوین از محل تبصره ۱۸ به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان پرداخت شد.
وی ادامه داد:طی هفته گذشته ۳۴ فقره درخواست تسهیلات توسط کمیته بررسی مورد بازدید قرار گرفته و با ۳۱ مورد موافقت شده است.
 در ادامه جلسه در قالب کارگروه رفع موانع تولید به مشکلات ۲ واحد تولیدی رسیدگی شد.
۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =