رئیس  دیوان محاسبات کشور از مرکز اسلامی مسکو بازدید کرد

تهران- ایرنا- عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در حاشیه سفر به مسکو از مرکز اسلامی این شهر بازدید کرد.

به گزارش روز شنبه دیوان محاسبات کشور، بنا به دعوت حجت الاسلام والمسلمین «صابر اکبری» نماینده مقام معظم رهبری و رئیس مرکز اسلامی مسکو، عادل آذر ضمن بازدید از ساختمان بزرگ این مرکز در آلتوفسکی شوسه شهر مسکو با رئیس و مدیران این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست نماینده مقام معظم رهبری و رئیس مرکز اسلامی مسکو به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در زمینه یاری رساندن و کمک کردن به مسلمانان مقیم روسیه به ویژه پیروان اهل بیت (ع) و هموطنان ایرانی در انجام وظایف و فعالیت های دینی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ایجاد فضایی مناسب برای برگزاری مراسم دینی و شعائر اسلامی پرداخت.

تشریح اهداف این مرکز جهت تبلیغ و نشر معارف اسلامی و گسترش و تعمیق آموزه های دینی و فرهنگی به منظور حفظ و تقویت هویت اسلامی، پدید آوردن زمینه و عناصر انسجام میان مسلمانان مقیم روسیه، برگزاری نشست‌ها و کنفرانس های علمی، فرهنگی و دینی، انتشار کتاب و جزوه، آموزش زبان فارسی و تعلیمات دینی به زبان روسی نیز از دیگر موارد مطرح شده از سوی نماینده مقام معظم رهبری در این نشست بود.

بر این اساس در این بازدید، ساسان مبینی مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس و نمایندگان سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو رئیس کل دیوان محاسبات کشور را همراهی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =