شیوه‌نامه انتخاب مدیران مسئول نشریات دانشگاهی اصلاح می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: در جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی با اصلاح شیوه نامه انتخاب مدیران مسئول نشریات دانشگاهی موافقت شد.

«محمدهادی عسکری» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: هفتمین جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.
وی درباره مصوبات این جلسه گفت: اعضای این شورا با اصلاح و بازنگری شیوه نامه انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی موافقت کردند که براساس این مصوبه اطلاع رسانی مصوبات جلسات بعد از امضا صورت جلسات توسط دبیر یا رئیس شورا قابل انتشار است.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یادآور شد: جلسات شورای مرکزی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی هر دو هفته یک بار روز چهارشنبه برگزار می شود.
عسکری همچنین از صدور مجوز برای انتشار یک نشریه دانشگاهی خبر داد و افزود: پس از بررسی درخواست انتشار نشریه همشاگردی دیپلماتیک از طرف اتحادیه جامعه اسلامی، اعضای شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی با صدور مجوز انتشارموافقت کردند.    
به گزارش ایرنا، شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تازگی یک انتخابات جنجالی برای تعیین سه نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی پشت سر گذراند و پس از کش و قوس های فراوان، این سه عضو اصلی و علی البدل به عضویت این شورا در آمدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش