برنامه‌های فدراسیون پزشکی برای کشتی در سال المپیک

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: به هیچ عنوان فدراسیون‌های المپیکی از جمله کشتی را به حال خود رها نکرده و طیف وسیع خدمات خود را به قهرمانان ارایه می‌کنیم.

«غلامرضا نوروزی» امروز (شنبه) در دیدار با «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی با اشاره به تدارک ویژه فدراسیون پزشکی ورزشی برای حمایت از فدراسیون‌های المپیکی و مدال آور، تصریح کرد: برنامه و تلاش ما همواره بر محور ارائه بهترین خدمات به جامعه ورزش در سراسر کشور استوار بوده،  چرا که خدمت به جامعه ورزش را وظیفه خود می‌دانیم.

وی اظهار داشت: در این میان مانند دیگر رویدادهای بزرگ بین‌المللی ورزش (المپیک و بازی‌های آسیایی) طبیعی است که با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، تلاش مضاعفی برای ارائه خدمات به ورزشکاران و قهرمانان المپیکی داریم و به هیچ عنوان فدراسیون‌های المپیکی از جمله کشتی را به حال خود رها نکرده و طیف وسیع خدمات خود را به قهرمانان این ورزش افتخارآفرین ارائه می‌کنیم.

دبیر نیز در این دیدار با اشاره به برنامه‌های فشرده فدراسیون کشتی در ماه‌های پیش رو، گفت: برای پیشبرد برنامه‌های کشتی کشور حساب ویژه‌ای روی حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی باز کرده‌ایم. به‌ویژه در بخش آسیب‌های ورزشی، انتظار داریم مانند گذشته فدراسیون پزشکی ورزشی ما را در قبل، حین و بعد از وقوع آسیب‌های ورزشی به بهترین شکل حمایت کند و اطمینان دارم با توجه به رویکرد فدراسیون پزشکی ورزشی از این بابت هیچ نگرانی نخواهیم داشت.

در این دیدار دکتر تورج ملک محمدی، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی، نیز حضور داشت و گزارشی از اقدامات انجام شده این فدراسیون در ماه های گذشته برای فدراسیونهای المپیکی به ویژه کشتی را ارائه کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha