۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۷
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83493488
۰ نفر

برچسب‌ها

سه نفر در سوانح جاده‌ای همدان جان باختند

همدان - ایرنا - رییس پلیس راه استان همدان گفت: سه تن در سوانح جاده‌ای ۲۴ ساعت گذشته این استان فوت و چهار نفر مصدوم شدند.

سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در سانحه نخست که در آزاد راه همدان رخ داد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ واژگون و دچار حریق شد.

وی بی‌توجهی به جلو را عامل این واژگونی دانست و افزود: در این سانحه رانندگی یک زن ۳۶ ساله فوت و ۲ تن دیگر مجروح شدند. 

رییس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: همچنین بر اثر واژگونی یک دستگاه وانت در جاده سامن - بروجرد یک جوان ۱۸ ساله فوت و خواهر ۱۶ ساله‌اش مصدوم شد.

عزیزی بیان کرد: استفاده نکردن از کمربند ایمنی عامل مرگ و مجروح شدن این برادر و خواهر بود و با توجه به سوار کردن بیش از ظرفیت امکان بستن کمربند ایمنی نیز وجود نداشت.

وی گفت: ظرفیت وانت و نیسان باری ۲ نفر است و نباید بیش از آن سوار کرد چرا که امکان بستن کمربند ایمنی سلب شده و هنگام بروز حادثه سرنشینان آسیب می‌بینند.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: همچنین یک دستگاه سواری پراید به علت انحراف به چپ غیرمجاز به صورت رخ به رخ با یک دستگاه کامیون برخورد کرد.

سرهنگ عزیزی افزود: در این سانحه رانندگی که در مسیر آورزمان رخ داد راننده پراید فوت کرده و همسرش مجروح شد. 

واژگونی خودرو منجر به مرگ یک نفر شد

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: استفاده از فندک برای روشن کردن سیگار موجب واژگونی و حریق خودرو پژو در آزادراه همدان - ساوه و مرگ یک نفر شد.

جمشید باقری روز شنبه درباره جزییات بروز این سانحه رانندگی گفت: در پی خبر یک فقره تصادف منجر به فوت در آزاد راه همدان ـ ساوه به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ ، بلافاصله کارکنان انتظامی و تیم های امدادی عازم محل حادثه شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران و بررسی های مقدماتی مشخص شد، یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ نقره ای که از تهران به سمت همدان در حال حرکت بوده در فاصله ۵ کیلومتری عوارضی با گاردریل وسط راه برخورد و واژگون شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: در اثر این واژگونی سرنشین این خودرو که زنی ۴۸ ساله بود به بیرون پرت شده و فوت کرده است.

سرهنگ باقری ادامه داد: به گفته کارشناسان پلیس راه،  علت تصادف بی احتیاطی از جانب راننده سواری پژو به علت « توجه نکردن به جلو در هنگام رانندگی» رخ داده است.

۷۵۲۶/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =