ژیمناستیک‌کاران آذربایجان‌غربی ۳ مدال شمال‌غرب کشور را کسب کردند

ارومیه- ایرنا- رئیس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: ورزشکاران استان یک مدال نقره و ۲ نشان برنز در مسابقات هنری منطقه شمال‌غرب کشور را بر گردن آویختند.

نادر مدنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات به مدت یک روز با حضور ژیمناستیک‌کارانی از آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، گیلان، کردستان، زنجان و اردبیل به میزبانی شهرستان اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در رده سنی بزرگسالان محمدحسین منافی از ارومیه در رشته پرش خرک مقام دوم و در حرکات زمینی مقام سوم را به خود اختصاص داد و به عنوان عضو تیم منتخب شمال‌غرب کشور برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور انتخاب شد.

وی ادامه داد: در رده سنی جوانان نیز مهدی تموک اهل شهرستان مهاباد در حرکات زمینی مقام سوم را به خود اختصاص داد.

رئیس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: سلیمان محمدی مربی مهابادی هدایت و سرپرستی تیم استان را در مسابقات شمال‌غرب کشور بر عهده داشت.

«علی خلیلی» ورزشکار با سابقه ارومیه‌ای با حضور در مراحل متعدد اردوی تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا آماده می‌شود.

اوایل تیر ماه جاری نیز اردوی تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک جوانان کشور به میزبانی ارومیه با حضور امیرحسین محمدی از ارومیه، مهران حسنی از مشهد، علی سبحانی از استان البرز، امیرحسین علی خانی از اراک، محمدرضا نبی‌پور و محمدامین باقری از قزوین زیر نظر «محمد خلیلی» سرمربی ارومیه‌ای تیم ملی برگزار شد.

طی ۲ سال اخیر ۲۴ ژیمناستیک‌کار آذربایجان‌غربی به اردوهای متعدد تیم ملی دعوت شدند.
علی خلیلی، امیرحسین صمدی، جواد پاشایی، علی حسینی‌آذر در رده‌های سنی مختلف با مربی‌گری محمد خلیلی به مسابقات جهانی ایروبیک ژیمناستیک به میزبانی کشور پرتغال اعزام شدند.
احد محمدی، ساسان عباسی، آرش امیرابراهیمی، یوسف رضایی، روح الله جنتی‌فر و محمدحسین منافی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی آکروژیم هستند.
همچنین در رشته ترامپولین نیز چهار ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند، رضا قوچاق با کسب مدال برنز بخش سرعت رقابت‌های لیگ پارکور کشور و انتخابی تیم ملی به اردو دعوت شد.

۷۱۵۶/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =