«مهدی پیرجهان» از گردونه رقابت های ۴۰۰ متر با مانع کنار رفت

تهران-ایرنا- «مهدی پیرجهان» نماینده ایران در دوی چهارصد متر با مانع مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ قطر، نتوانست به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کند و از چرخه این مسابقات کنار گذاشته شد.

دارنده عنوان قهرمانی ایران در ماده ۴۰۰ متر با مانع در ادامه مسابقات دو ومیدانی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ قطر رکورد ۵۰ ثانیه و ۴۶ صدم ثانیه را به ثبت رساند و با این رکورد نتوانست به مرحله بعدی این رقابت ها راه پیدا کند.
پیرجهان رقابت خود را  در گروه یک مرحله مقدماتی و در خط هشت با نمایندگان مکزیک، هند، نروژ، آمریکا، برزیل، ایرلند، جامائیکا آغار کرد.
پیرجهان که با رکورد ۴۹ ثانیه و ۳۳ صدم در این مسابقات شرکت کرده بود درجایگاه آخررکورد گیری ورزشکاران این گروه قرارگرفت و امشب رکورد ۵۰ ثانیه و  ۴۶ صدم ثانیه را از خود به ثبت رساند و توانست در جایگاه هفتم گروه و بالاتر از نماینده برزیل قرار گیرد.
بهترین رکورد دراین دسته ۴۶ ثانیه و ۹۲ صدم ثانیه و متعلق به «کریستین وارهولم» نماینده نروژ  بود او در مرحله مقدماتی با  رکورد ۴۹ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه زودتر از سایر دوندگان گروه یک مرحله مقدماتی از خط پایان عبور و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
نمایندگان ایرلند، هند و جامائیکا در رده های دوم تا چهارم این گروه ایستاده و راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان ۲۰۱۹  قطر امروز آغاز شد در این رقابت‌ها ۱۹۷۲ ورزشکار شامل ۱۰۵۴ مرد و ۹۱۸ زن با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

«احسان حدادی» در پرتاب دیسک، «حسن تفتیان» در دوی ۱۰۰ متر و «مهدی پیرجهان» در دوی ۴۰۰ متر با مانع به نمایندگی از ایران در این مسابقات شرکت دارند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =