سرمربی تیم فوتسال بانوان صنعت فجر شیراز: بازیکنانم سنگ تمام گذاشتند

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم صنعت فجر شیراز گفت : بازیکنانم در مقابل تیم رهیاب گستر تهران که در رده سوم جدول جای داشتند، سنگ تمام گذاشتند و به یک پیروزی شیرین و با ارزش دست یافتند.

محبوبه رضوی جمعه پس از پیروزی هشت بر ۲ تیمش در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال بانوان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس شناختی که از حریف مطرح خود داشتیم تمرینات خوبی انجام دادیم و همین امر موجب شد این تیم را مقتدرانه شکست دهیم.

وی اضافه کرد: بازی کردن در مقابل تیم های مطرح که سرمایه گذاری زیادی در مقایسه با تیم ما داشته‌اند کار راحتی نیست و از بازیکنانم که سخت تلاش می کنند بی نهایت سپاسگزارم.

رضوی ادمه داد: بازیکنان تیم رهیاب تهران انتظار نداشتند که گل بخورند و پس از اینکه ما گل نخست را به ثمر رساندیم انسجام تیمی خود را از دست دادند و ما نیز از این فرصت نهایت بهره را بردیم و دروازه آنها گلباران کردیم.

سرمربی تیم فجر بیان داشت: اجازه دادیم تا حریف دست به حمله بزند و ما نیز بر روی ضد حملات، کار این تیم را ساختیم و می توانستیم بیشتر هم گل بزنیم .

وی اضافه کرد: مشکل زمین تمرین ما حل شده و طی  هفته در سالن نصیری  شیراز تمرین  می کنیم و همین امر نیز باعت شد تا بتوانیم در مسابقات بهتر ظاهر شویم و به سومین پیروزی پی در پی دست یابیم .

 رضوی گفت: این بازی تمام شده است و تمرکز خود را بر روی بازی  هفته هشتم  که دوازدهم مهرماه در شیراز مقابل دریژنو شهرکرد برگزار می‌شود، گذاشته ایم و از اینکه حریف ما بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد، این تیم را دست کم نخواهیم گرفت .

با پایان یافتن هفته هفتم تیم سایپا تهران با ۱۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی هم به ترتیب با ۱۵ و ۱۳ امتیاز دوم و سوم هستند، تیم صنعت فجر با ۹ امتیاز جایگاه نهم به خود اختصاص داد  و تیم دریژنو شهرکرد هم بدون امتیاز در قعر جدول به سر می برد.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور ۱۳ تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی خواهند کرد. 

۹۶۰۰ / ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =