مقاومت ملت ایران، دشمن را به عقب نشینی وادار کرده است

خرم‎آباد - ایرنا- نماینده ولی‎فقیه در لرستان گفت: راهبرد مقاومت ملت ایران ، عقب نشینی دشمنان را بدنبال داشته است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سبد احمد میر عمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه در خرم آباد بیان کرد: یکی از ابعاد دفاع مقدس مصونیت بخشی است که انقلاب اسلامی ایران را در برابر تهدیدات دشمن مقاوم کرد.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۵ سال از دفاع مقدس گذشته است ادامه داد: ملت ایران همچنان مقاوم است و کشور ما در برابر تمام هجمه های دشمنان به برکت دفاع مقدس ایستادگی کرده است.

امام جمعه خرم آباد عنوان کرد: دفاع مقدس ما را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن، فشار سیاسی و بین المللی و تهدیدات نظامی مقاوم کرد.

وی تاکید کرد: باید مطمن باشیم در جنگ اقتصادی هم دفاع مقدس ما را مقاوم می کند و باید آرایش نظامی اقتصادی بگیریم.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه دفاع مقدس سرمایه عظیم ملت ایران است، افزود: تا زمانیکه فضای دفاع مقدس در جامعه حاکم باشد، مقاوم و آسیب ناپذیر هستیم و دشمن نمی تواند بر ما سلطه پیداکند.

وی با تا کید بر اینکه دفاع مقدس الگوی ملت ایران است، اظهار داشت: نظام سلطه جنگ تمام عیار اقتصادی را بر ما تحمیل کرده  و مصمم بر نابودی تمام پایه های اقتصادی این کشور است.

آیت الله میر عمادی ادامه داد: مقام معظم رهبری وظایف همه را در جنگ اقتصادی ترسیم کرده  و وظیفه دستگاه های اجرایی در جنگ اقتصادی اقتصادی برنامه ریزی، سیاستگذاری و تدوین نقشه راه اقتصادی مطابق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه خرم آباد  اظهار داشت: دولت موظف است در این زمینه قدم بردارد و بند بند سیاست های اقتصاد مقاومتی را اجرا کند.

وی عنوان کرد: این سیاست ها چند سال است که مطرح شده  و باید مشخص شود چقدر از آنها اجرا شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین گفت: اگر این سیاست ها اجرایی نشود آسیب پذیر می شویم.

وی ادامه داد: وظیفه دستگاه قضا  در جنگ اقتصادی مقابله با فساد و اخلال گران نظم اقتصادی است.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه اقدامات ارزشمندی در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضا برداشته شده است، یاد آور شد:موانع تولید نیز باید برداشته شود.

وی با تاکید بر اینکه الگوی ما دفاع مقدس است، ادامه داد: با الگو گرفتن از دفاع مقدس می توانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویم و دشمن را ناکارآمد کنیم.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در هفته گذشته بیان کرد: مقام معظم  رهبری ۲ راهبرد ترسیم کردند که نتیجه راهبرد سازش نارکارآمد و تسلط امریکا است.

وی اظهار داشت: در فلسطین، افغانستان ودیگر نقاط راهبرد سازش نا موفق بوده اما راهبرد مقاومت قدرتمندترین گفتمان در منطقه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:راهبرد مقاومت در اوج انسجام و قدرت است و دشمن را وادار به عقب نشینی کرده است.

امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: راهبرد مقاومت ثابت کرد که پس از یکسال که آمریکا از برجام خارج شده، هیچ اتفاقی نیفتاده  و باعث تاسف است که سه کشور اروپایی علیه ایران بیانیه صادر می کنند زمانیکه ما به آنها قهقهه می زنیم در حالیکه تا دیروز جرات صدور بیانیه نداشتند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ملت ایران عزت و سربلندی را با راه  مقاومت  کسب کرده است.

/۶۰۶۰/۷۲۷۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها