واژگونی تریلی در جاده مهاباد - بوکان یک کشته برجا گذاشت

مهاباد- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی مهاباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه تریلی در محور مهاباد به بوکان یک نفر جان خود را از دست داده و ۲ نفر نیز زخمی شدند.

کمال حسین‌پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه عصر امروز و در نزدیکی روستای «تکانلوجه» در جاده برهان و بر اثر خارج شدن یک دستگاه تریلی حامل شکر از مسیر جاده و واژگونی آن روی داد.

وی ادامه داد: با حضور بموقع امدادگران اورژانس ۱۱۵ ایستگاه ترشکان بر صحنه سانحه و معاینه‌های اولیه مشخص شد راننده تریلی بر اثر شدت آسیب در دم فوت کرده و ۲ سرنشین دیگر آن نیز زخمی شده و برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون افراد آسیب دیده در این بیمارستان بستری هستند، اضافه کرد: براساس آخرین گزارش‌ها حال عمومی آنها رضایت بخش اعلام شده‌است.  

علت اصلی این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه آذربایجان‌غربی در دست بررسی است. 

 محور مهاباد به بوکان (جاده برهان)، ۶۵ کیلومتر طول دارد و به علت وجود پیچ‌های خطرناک، تردد اتوبوس و کامیون در آن ممنوع بوده و سبقت نیز در ۸۰ درصد این مسیر ممنوع است.

این مسیر به علت آنکه ارتباط دهنده استان‌های کردستان و آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود، همواره یکی از پرترددترین مسیرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است و حذف نقاط حادثه‌خیز و افزایش عرض آن در کاهش حوادث رانندگی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =