برتری پرگل ماشین‌سازی مقابل شاهین بوشهر

تهران- ایرنا- تیم‌ فوتبال ماشین‌سازی تبریز پس از سه شکست متوالی در لیگ برتر، مقابل شاهین شهرداری بوشهر به برتری پرگل ۴ بر ۲ دست یافت.

دیدار تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی تبریز و شاهین شهرداری بوشهر در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر امروز (پنجشنبه) چهارم مهر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و با قضاوت «علی بای» برگزار شد.

شاگردان رسول خطیبی در حالی به مصاف شاهین شهرداری بوشهر رفتند که در چهار هفته گذشته به جز یک پیروزی مقابل استقلال تهران در هفته نخست، سه شکست پیاپی را مقابل سپاهان، شهرخودرو و پیکان تجربه کردند.

در سوی دیگر میدان شاهین شهرداری بوشهر وضعیت به مراتب بدتری نسبت به ماشین‌سازی تبریز دارد و در چهار هفته گذشته سه شکست و فقط یک تساوی به دست آورده و در جایگاه شانزدهم جدول لیگ قرار دارد.

رسول خطیبی برای این مسابقه، علیرضا حیدری، ادواردو دوسانتوس، سید محمد خرم‌الحسینی، فردین عابدینی، محمد مسلمی‌پور، احمدرضا زنده‌روح، شاهین توکلی، بابک مرادی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان‌جهان و علی آل‌کثیر را در ترکیب ماشین‌سازان قرار دارد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر نیز، ابوالفضل درویش‌وند، مرتضی غلامعلی‌تبار، لوکا کادرانی(سلمان بحرانی دقیقه ۳۰)، حسن نجفی، بهروز نوروزی‌فرد، امیرحسین موسی‌زاده، دانیال مومنی، ابوذر صفرزاده، بهمن سالاری، حسین مالکی و سعید کریمی را مقابل ماشین‌سازی به میدان فرستاد.

۲ دقیقه بیشتر از نواخته شدن سوت آغاز بازی نگذشته بود که علی بای داور مسابقه در محوطه جریمه شاهین‌ شهرداری بوشهر به نفع ماشین‌سازی خطای پنالتی اعلام کرد و احمدزنده روح برخلاف جهت حرکت درویش‌وند که به سمت چپ دروازه شیرجه زده بود، توپ را وارد دروازه کرد.

در دقیقه ۴۲، نجفی بازیکن شاهین شهرداری بوشهر توپ را از جناح راست زمین روزی دروازه ماشین‌سازی ارسال و بهمن سالاری توپ دفع شده توسط گلر ماشین‌سازی را از محوطه ۶ قدم وارد دروازه کرد تا نتیجه یک بر یک مساوی شود.

یک دقیقه بیشتر از به ثمر رسیدن این گل نگذشته بود و نیمه نخست در حال پایان یافتن با نتیجه یک بر یک بود که داور میدان خطای صورت گرفته روی نریمان جهان در محوطه جریمه را پنالتی اعلام کرد و احمدزنده روح دومین گل خود و تیم‌اش را به ثمر رساند و در نهایت این مسابقه با برتری ۲ بر یک شاگردان خطیبی در نیمه نخست پایان یافت.

شاهین شهرداری بوشهر که دوست نداشت این مسابقه را نیز مانند سه دیدار قبلی خود بازنده میدان باشد، در دقیقه ۵۰ موفق شد با شوت تماشایی حسین مالکی دروازه ماشین سازی را باز کند و بازی را به تساوی ۲ بر ۲ بکشاند.

خطیبی در در دقیایق ۵۸ و ۶۰ بازی دو تعویض انجام داد و محمد قادری و اتابک زارعی را به ترتیب به جای محمد خرم الحسینی و سامان نریمان جهان را به میدان فرستاد.

چهار دقیقه بیشتر به پایان این مسابقه باقی نمانده بود که بابک مرادی در دقیقه ۸۶ با پاس در عمق علی آل‌کثیر، صاحب توپ شد و با یک شوت زیبا دروازه شاهین بوشهر را باز کرد.

اما این پایان کار نبود و در سومین دقیقه وقت‌های اضافه نیز محمد قادری که به جای خرم‌الحسینی به زمین آمده بود، ضد حمله صورت گرفته از سوی بازیکنان ماشین‌سازی را وارد دورازه کرد تا چهارمین گل شاگردان خطیبی به ثمر برسد.

در نهایت این مسابقه با نتیجه ۴ بر ۲ به سود ماشین سازی تبریز پایان یافت تا شاگردان خطیبی پس از سه هفت شکست متوالی، با این پیروزی تا حدودی از بحران خارج شوند و در سوی دیگر، شاهین بوشهر با هدایت عبدالله ویسی همچنان روزهای بدی را تجربه می کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha