تئاتر دفاع مقدس نیازمند همراهی همه مدیران است

تهران - ایرنا - دبیر بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در دیدار با مدیران، معاونان و مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند و دست اندرکاران برگزاری این جشنواره، ضمن تشریح آخرین وضعیت چگونگی برگزاری این رخداد گفت: تئاتر دفاع مقدس نیازمند همراهی تمامی مدیران است.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی بیست و دومین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر، نشست هماهنگی این جشنواره با حضور حمیدرضا آذرنگ دبیر جشنواره و قدرت‌الله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر مدیران فرهنگی با محوریت بررسی نیازهای سخت افزاری و اعتباری و برنامه‌ریزی نهایی در جذب حداکثری ظرفیت های موجود در منطقه آزاد اروند برگزار شد.

در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت سالن‌های نمایشی، نحوه مشارکت سازمان‌ها و ارگان‌ها از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، شهرداری، فرمانداری، آموزش و پرورش، آموزش عالی، اورژانس، آتش نشانی، جامعه بازاریان و هتل داران، انجمن هنرهای نمایشی استان، همچنین موضوعاتی همچون اسکان و پذیرایی از هنرمندان شرکت کننده، تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهری و زیباسازی محوطه‌های سالن‌های نمایشی و مشکلات فنی سالن‌ها از سوی دبیر جشنواره مطرح شد.

حمیدرضا آذرنگ در ادامه گزارش خود اعتبار و اهمیت برگزاری این جشنواره ۲۲ ساله را بسیار بالا دانست و از مسئولان حاضر خواست که تلاش خود را برای حفظ و تثبیت و بالا بردن اعتبارات مادی و معنوی این جشنواره ملی که از افتخارات هنر کشور است، دریغ نکنند.

در پایان این نشست قدرت الله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن قدردانی از حمیدرضا آذرنگ برای پذیرش این مسئولیت و تایید دغدغه‌ وی برای هرچه باشکوه برگزار کردن جشنواره، همکاری،  پیگیری و همراهی کامل منطقه آزاد اروند را اعلام کرده و خواستار برگزاری جلسات مجدد برای به سرانجام رساندن تعهدات به وجود آمده شد.

بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به دبیری حمیدرضا آذرنگ از ۱۵ تا ۱۹آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =