نمایش رسم‌ دیار در آستارا اجرا شد

آستارا - ایرنا - گروه هنری قاصدک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا نمایش تاریخی و حماسی رسم دیار را با استقبال اهالی فرهنگ دوست، در سالن آمفی تئاتر این شهرستان اجرا کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: پریسا مهجور نویسنده و ابراهیم مهاجری کارگردان نمایش هستند و امروز ساعت ۲۰ نیز اجرا خواهد شد.

شاپور تشرینی افزود: محسن عیسی پور، آیسان مهدی بیگ زاده، محمد بامی نیا و امین گلگیر در این نمایش بازی می کنند و موسیقی متن بر عهده میلاد کاظمی است.

وی اظهار کرد: صدف رهنورد حق به عنوان منشی صحنه فعالیت می کند و صحنه پردازی، طراحی خوب لباس و موضوع تاریخی و حماسی از ویژگی های ممتاز این نمایش است. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا گفت: عصر شعر بزرگداشت استاد شهریار، روز گذشته (پنجشنبه) با شعرخوانی ۲۰ شاعر در گالری معراج این اداره برگزار شد.

تشرینی یادآور شد: سالانه به صورت میانگین ۱۰ کتاب ادبی در شهرستان آستارا منتشر می شود و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با خرید کتاب از مولفان و نویسندگان حمایت می کند. 

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب گیلان واقع و ۴۰۰ هنرمند در هفت انجمن هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن ساماندهی شده است. 

۷۱۰۵ / ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =