دانشگاه پیام نور بر حفظ استقلال تاکید دارد

خرم‎آباد - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت:دانشگاه پیام نور با حفظ اصالت و تعامل با بخش های مختلف، اجازه خدشه به استقلال دانشگاه را نمی دهد.

به گزارش ایرنا محمدرضا زمانی روز پنجشنبه در جشن آغاز سال تحصیلی در دانشگاه پیام نور لرستان، با اشاره به نقش و اهمیت دانشگاه ها در سطح جامعه افزود: رتبه بندی دانشگاه ها در دنیا متفاوت است اما در نهایت باید به یک موضوع مورد اتفاق منتهی شود.

وی افزود: دانشگاه پیام نور با توجه به رویکرد آموزشی باز و پویای خود، نقش کلیدی در تولید دانش و تامین نیروی متخصص و توانمند در جامعه داشته و همچنین  نقش مهمی در همگانی کردن آموزش عالی در تمام نقاط کشور دارد. 

زمانی، به گستردگی دانشگاه پیام نور به لحاظ توسعه علمی و فرهنگی در سطح جامعه اشاره کرد و افزود: اکنون این دانشگاه با تمام ظرفیت حاضر به مشارکت درمسایل اجتماعی و گام برداشتن در راستای ارائه راهکار در این زمینه است.

وی با بیان اینکه توانمندی دانشگاه پیام نور در مناطق مختلف زیاد است اظهار داشت: هم اکنون نیم میلیون نفر در این دانشگاه می توانند برای سازندگی کشور تلاش کنند.

وی افزود: امید است در سالجاری همدلی و همبستگی بین بخش های مختلف دانشگاه ایجاد شود و تاثیر این توانمندی در اجتماع مشاهده شود.

وی بیان کرد: با توافق استاندار لرستان، دانشگاه پیام نور این استان بحث آسیب های اجتماعی را رصد و مطالعه می کند و امید است در سایر مباحث نیز بتواند ورود کند که این کار همت دست اندرکاران دانشگاه، اساتید و دانشجویان را می طلبد.

زمانی، عنوان کرد: طرح اشتغالزایی گیاهان دارویی در لرستان  برای دانشجویان این دانشگاه درحال انجام است.

وی همچنین از فعالیت های فرهنگی  ورزشی دانشگاه پیام نور تقدیر کرد و گفت: تیم فوتسال دختران دانشگاه لرستان مقام نخست کشوری را کسب کرد.

۶۰۵۷/۷۲۷۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها