۴ مدال رنگین سهم دو و میدانی کاران آذربایجان‌شرقی شد 

تبریز - ایرنا - تیم دو و میدانی آذربایجان‌شرقی با کسب یک طلا، یک نقره و ۲ برنز مسابقات دو و میدانی کارگران کشور را خاتمه داد.

به گزارش ایرنا، این تیم تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم سوم در جایگاه چهارمی این رقابت ها ایستاد.

رییس هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی گفت: در این رقابت ها، تیم قزوین با ۳۸ امیتاز به مقام قهرمانی دست یافت، و تیم های لرستان و بوشهر با ۳۶ و ۳۱ امتیاز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند و آذربایجان شرقی که با نام کلر پارس در این رقابت ها حاضر شده بود با کسب ۳۰ امتیاز چهارم شد.

پرویز پناهی اضافه کرد: ورزشکاران آذربایجان شرقی در ماده ۵ هزار متر این رقابت ها خوش درخشیدند و جواد علیزاده و رحیم دیبایی هر دو از این استان بر سکوهای اول و دوم این ماده تکیه زدند.

وی افزود: مچنین در ماده ۴۰۰ متر امید نجف پور و در ۱۵۰۰ متر رحیم دیبایی توانستند گردن آویز برنز را کسب کنند و علیرضا کریمی در دو ماده ۴۰۰ متر با مانع و ۱۱۰۰ متر با مانع در رده ی چهارم ایستاد و محمد سرابی در ۱۰۰ متر و حسن عابدی در ۸۰۰ متر و نبی آردی در پیاده روی جایگاهی بهتر از پنجمی کسب نکردند.

تیم منتخب دو و میدانی کارگران آذربایجان شرقیبه سرپرستی رضا سلیمانی در این مسابقات شرکت کرده بود.

مسابقات دو میدانی قهرمانی کارگران کشور با حضور ۱۵۰ ورزشکار و مربی از ۲۶ استان کشور در غالب ۲۷ تیم به میزبانی هیات ورزش کارگری استان تهران به مدت یک روز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

۳۰۷۷/۹۸۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =