فرار لحظه آخری پارس جنوبی جم از شکست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پارس جنوبی جم با گل دقیقه ۸۸ علی عبدالله زاده از شکست برابر نساجی مازندران فرار کرد و این دیدار با نتیجه ۲ر بر ۲ پایان یافت.

دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه امروز (چهارشنبه) سوم مهر در ورزشگاه تختی جم با قضاوت کوپال ناظمی برگزار شد.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که تا پیش از این مسابقه، شاگردان رضا مهاجری با کسب ۷ امتیاز در رتبه ششم و پاس جنوبی جم با کسب ۵ امتیاز از دیدارهای قبلی در جایگاه هشتم جدول قرار داشتند.

سرمربی نساجی مازندران برای این دیدار محمدامین رضایی، حامد شیری، رضا علیاری، مجتبی ممشلی، حسن جعفری، محمدعرفان معصومی، سیدمحمد میری، علی‌اصغر عاشوری، علی شجاعی، رضا دهقانی (امید سینگ دقیقه ۶۴) و محمد عباس‌زاده را به میدان فرستاد.

در سوی دیگر میدان، فراز کمالوند، فرناندو دخسوس، مهدی ترکمان، فریبرز گرامی، علی عبدالله زاده، محمود شفیعیف مگنو باتیستا (ایمان باصفا دقیقه ۶۰)، کاخابر کاکاشویلی، شهرام گودرزی، پوریا آریا کیا (احسان تاییدی دقیقه ۷۹)، محمد نوری (رضا خالقی‌فر دقیقه ۳۷) و محمد ابراهیمی را در ترکیب پارس جنوبی جم قرار داد.

این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ بر ۲ به پایان یافت تا دو تیم با کسب یک امتیاز خود را برای دیدارهای هفته ششم آماده کنند.

علی‌اصغر عاشوری در دقیقه ۱۲ و حسن جعفری در دقیقه ۵۲ برای نساجی مازندران و محمد نوری و علی عبدالله زاده در دقیقه ۸۸ برای پارس جنوبی جم گلزنی کردند.

با این نتیجه نساجی مازندران با هشت امتیاز و یک پله سعود در رتبه پنجم جدول ایستاد و پارس جنوبی جم نیز با ۶ امتیاز در همان جایگاه هشتم ایستاد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha