برای بالاترین مقام ورزشی ایتالیا «تمارض» بدتر از «نژادپرستی» است

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک ایتالیا در اظهارنظری عجیب و با وجود گزارش‌های زیاد منتشر شده مبنی بر تخلفات نژادپرستانه صورت گرفته در سری‌آ ایتالیا، «تمارض» بازیکنان را معضلی بزرگ‌تر از «نژادپرستی» خواند.

بدنبال انتشار گزارش‌های زیاد در خصوص تخلفات نژادپرستانه صورت گرفته در ورزشگاه‌ها در فصل جدید سری‌آ، این لیگ معتبر اروپایی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

در جریان دیدار اینترمیلان و کالیاری و پس از به ثمر رسیدن گل نراتزوری توسط «روملو لوکاکو»، شعارهای نژادپرستانه هواداران میزبان به وضوح از سکوها شنیده می‌شد.

دیدار تیم‌های آتالانتا و فیورنتینا نیز پس از اینکه «دالبرت» مدافع بنفش‌پوشان به داور اعلام کرد که هدف توهین‌های نژادپرستانه از سوی هواداران آتالانتا قرار گرفته، برای دقایقی متوقف شد.

در این بین، «جیوانی مالاگو» در پاسخ به پرسشی در خصوص این حوادث با تایید نادرست بودن آن، اظهار داشت: توهین به بازیکنان سیاهوست توسط هواداران کار اشتباهی است اما بدتر از آن این است که بازیکنی که سه میلیون یورو درآمد دارد، خودش را در محوطه جریمه حریفان به زمین بزند و با تمارض پنالتی بگیرد و از این پنالتی خوشحال هم باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش