«زلاتان» در یک قدمی ورزشگاهی که «مارادونا» را متولد کرد

تهران- ایرنا- براساس اعلام منابع به روزنامه آ.‌اس اسپانیا، رییس و مدیر ورزشی باشگاه بوکا جونیورز آرژانتین حضور قریب‌الوقوع «زلاتان ابراهیموویچ» را در این باشگاه تایید کرده‌اند.

بوکا جونیورز پس از اینکه «ماینو رایولا» مدیر برنامه مشهور زلاتان، موکل خود را به این باشگاه پیشنهاد کرد، مصمم شده است تا پیشنهادی جدی را برای جذب مرد سوئدی مطرح کند.

این در حالی است که براساس تایید منابع نزدیک به مذاکرات، «دنیل آنجلیچی» و « نیکولاس بوردیسو» که به ترتیب رییس و مدیر ورزشی باشگاه ایتالیایی محسوب می‌شوند، چراغ سبز عملیات مذکور را صادر کرده‌اند.

در صورتی که بوکا بتواند مهاجم سوئدی پرتب‌وتاب را جذب کند، پس از «دنیله دروسی» مرد افسانه‌ای باشگاه آ.اس رم که تابستان جاری راهی بوینس‌آیرس شد، دومین کودتای بزرگ باشگاه پرهوادار آرژانتینی خواهد بود.

با این حال، دستمزد بالای زلاتان مانع بزرگی بر سر تحقق این انتقال محسوب می‌شود اما قرارداد کنونی مرد سوئدی پایان دسامبر سال جاری با ال‌ای‌گلکسی به اتمام می‌رسد و بعید است که وی قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کند.

ابراهیموویچ پیش از این پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای را از لیگ ستارگان قطر رد کرده است؛ پیشنهادی که بی‌شک باشگاه آرژانتینی نمی‌تواند با آن برابری کند اما این موضوع که مرد ۳۷ ساله سوئدی به دنبال فصلی رمانتیک‌تر در دوران حرفه‌ای خود است، شاید آرژانتین با هواداران پرشورش مقصدی مناسب برای وی باشد.

لازم به گفتن نیست که «گیرمو باروس» سرمربی باشگاه ال‌ای گلکسی به‌تازگی سمت خود را در بوکا ترک کرده و راهی آمریکا شده است؛ بنابراین بدون‌شک برای توصیه کردن به زلاتان به منظور پا گذاشتن جا پای دروسی و بازی در ورزشگاهی که «دیگو مارادونا» را متولد کرد، تعلل نخواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =