آمادگی جایگاه‌های سوخت برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: تمام جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی جنوب آذربایجان‌غربی واقع در مسیر تردد زائران اربعین حسینی برای عرضه سوخت و خدمات مناسب در طول شبانه‌روز به این زائران آماده است.

داود فعال‌پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به قرار گرفتن شرکت نفت منطقه میاندوآب در محور ارتباطی شمال‌غرب کشور و همچنین مسیر تردد بسیاری از زائران کربلای معلی و نجف اشرف‌، اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تامین و توزیع مطلوب سوخت موردنیاز جایگاه‌ها برای خودرو کاروان‌ها شامل اتوبوس و سواری انجام شده است.
وی افزود: با هماهنگی و تعامل‌های لازم صورت گرفته با صاحبان مجاری عرضه و روسای نواحی هشت‌گانه تابعه منطقه میاندوآب و همچنین ستاد اقامه نماز آذربایجان‌غربی و نهادهای ذیربط، امکانات خدماتی، رفاهی و تجهیزات لازم برای زائران اربعین حسینی و سایر مسافران در نمازخانه‌های بین‌راهی و مجاری عرضه سوخت فراهم شده‌ است.
وی بیان کرد: طرح بازدید از مجاری‌ عرضه سوخت نیز توسط گروه‌های مختلف در جایگاه‌های سوخت شهرهای جنوبی استان در حال اجراست.
«فعال‌پور» گفت: گروه‌های اعزامی این شرکت با بازدیدهای منظم، تجهیزات و وضعیت عمومی مجاری عرضه سوخت را کنترل و در صورت وجود هر نوع نقص احتمالی نسبت به رفع آنها اقدام می‌کند.
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی وظیفه و مایه افتخار و عزت ملت است، افزود: با تعامل و همکاری کارکنان منطقه و صاحبان مجاری عرضه سوخت، بهترین خدمات در سطح جایگاه‌های این منطقه برای زائران اربعین حسینی ارایه خواهد شد.
شرکت نفت منطقه میاندوآب یکی از مناطق ۳۷ گانه نفتی کشور است که مسوولیت تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی به ۹ شهر جنوب آذربایجان‌غربی شامل میاندوآب، مهاباد، بوکان، سردشت، پیرانشهر، نقده، اشنویه، شاهین‌دژ و تکاب را برعهده دارد.

حضور مردم ایران در پیاده‌روی اربعین از روزهای پس از عاشورای حسینی آغاز شده‌است در حوالی اربعین امسال /۲۷ مهر/ به اوج خود می‌رسد.

۹۸۷۱/۶۱۸۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =