جانبازان با فداکاری خود موجب سربلندی ایران شدند

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی گفت: جانبازان با ایستادگی و فداکاری خود موجبات پیروزی و سربلندی کشور و انقلاب اسلامی را فراهم کردند.

«سید احمد معتمدی» امروز - چهارشنبه - به همراه  جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی با جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.
به گزارش دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این دیدار رئیس این دانشگاه خطاب به جانبازان هشت سال دفاع مقدس گفت: استقلال و عظمت امروز مرهون فداکاری دلیرمردانی چون شماست که بی ادعا همه هستی خود را برای حراست از این انقلاب و کشور فدا کردید و همه ما مدیون این رشادت ها هستیم.
جانبازان دفاع مقدس نیز خطاب به رئیس  و مسئولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشتند: در هشت سال دفاع مقدس ما سنگر حفاظت از میهن اسلامی را بر عهده گرفتیم اکنون این وظیفه خطیر بر عهده شما در سنگر علم و دانش است با تقویت بنیه علمی کشور پرچم  ایران را بر اوج قله های علم و فناوری به اهتزاردر آورید.
در ادامه این دیدار رئیس، مدیران و کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اهدای گل و لوح از رشادت های این جانبازان سرافراز تقدیر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =