خطیبی: مصمم به جبران نتایج ضعیف بازی‌های گذشته هستیم

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با اشاره به نتایج ضعیف تیمش در بازی‌های قبل، گفت: شاگردانم با تمرین زیاد مصمم به جبران نتایج غیرقابل قبول گذشته هستند.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: ضعیف ترین بازی را چهار هفته گذشته مقابل تیم پیکان داشتیم که با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب این تیم شدیم.  

سرمربی تیم ماشین سازی خاطر نشان کرد: با تمرین و شناسایی نقاط ضعف تیم سعی در جبران نتیجه بازی های قبل داریم و به امید خدا در بازی فردا پیروز میدان خواهیم شد.  

خطیبی با اشاره به اینکه تیم پیکان فکر پیروزی با تفاضل زیاد در برابر ما را نمی کرد، گفت: به هر حال ما دیگر نتیجه بازی قبل را از یاد بردیم و فقط به فکر بازی فردا هستیم و فردا با تمام توان وارد میدان خواهیم شد.

وی با اعلام اینکه تنها بازیکن غایب تیم در بازی فردا بابک مرادی خواهد بود که مصدوم است، اضافه کرد: همیشه در فوتبال تعریف و تمجید در کنار انتقاد و باز خواست بوده و من همیشه سعی کردم تمام شکست ها را به گردن بگیرم تا تیم از حواشی دور باشد و بازیکنان با خیالی راحت روی بازی تمرکز کنند.  

تیم ماشین سازی با ۳ امتیاز در رده چهاردهم و تیم شاهین شهرداری بوشهر با یک امتیاز در قعر جدول لیگ برتر فوتبال فصل نوزدهم جای دارند.  

۹۸۵۳/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =