ویسی: بازی ماشین‌سازی و شاهین‌بوشهر سخت و حساس است

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه تیمش به همراه ماشین سازی تبریز از لحاظ امتیازی در رده های پایین جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارند، گفت: فردا بازی سخت و حساسی را از این ۲ تیم شاهد خواهیم بود.  

به گزارش ایرنا، عبداله ویسی روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های شاهین و ماشین سازی با بیان اینکه هر دو تیم شاهین و ماشین سازی از لحاظ روحی روانی در شرایط خوبی نیستند، گفت: تیمی که بتواند این شرایط را مدیریت کند موفق به کسب سه امتیاز بازی فردا خواهد بود.  

وی خاطرنشان کرد: هر تیمی که برای اولین بار در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور حضور پیدا می کند مقابل تیم های بزرگ شکست می خورد و این شکست ها پلی برای کسب پیروزی است.  

ویسی با اشاره به اینکه تیمش بازیکن مصدوم و محروم برای بازی فردا مقابل تیم ماشین سازی ندارد، اضافه کرد: تیم ماشین سازی هم با وجود اینکه در این فصل جوانگرایی کرده و از بازیکنان جوان و جویای نام بهره می برد نیاز به گذشت زمان دارد تا به موفقیت های برنامه ریزی شده خود دست یابد.

دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال فردا پنجشنبه از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.  

تیم ماشین سازی با ۳ امتیاز در رده چهاردهم و تیم شاهین شهرداری بوشهر با یک امتیاز در قعر جدول لیگ برتر فوتبال فصل نوزدهم جای دارند. 

۹۸۵۳ /۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =