پرسپولیس، ذوب‌آهن و نفت آبادان محکوم شدند

تهران- ایرنا- باشگاه‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و نفت آبادان با رای کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال محکوم شدند.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته اعلام کرد که طبق آن باشگاه‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و نفت آبادان محوم شدند.
در پی شکایت باشگاه پیکان از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال بابت ۳ سال حق آموزش امیر روستایی به انضمام مبلغ ۱۵ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه پیکان) محکوم شد. همچنین با توجه به واریز علی الحساب ۵ میلیون ریال به حساب فدراسیون، خواهان مکلف به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رای در حق فدراسیون فوتبال است.

در پرونده شکایت سعید لطفی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۹۰ میلیون ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد در حق خواهان محکوم شد. در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواهان کمیته با تکلیفی مواجه نمی باشد.

در پرونده شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان از باشگاه ذوب آهن اصفهان، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده باشگاه ذوب آهن اصفهان را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال بابت ۵ سال حق آموزش مجتبی مقتدایی به انضمام مبلغ ۲۲ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی  محکوم کرد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =