آغاز مسابقات بدمینتون دسته یک کشور از فردا در بجنورد

بجنورد- ایرنا- مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون کشور فردا پنجشنبه با حضور ورزشکارانی از شهرهای پنج استان کشور در بجنورد برگزار می‌شود.

رئیس هیات بدمینتون خراسان شمالی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این رابطه اظهار داشت: لیگ دسته یک بدمینتون مردان کشور جام خلیج فارس با حضور ۹ تیم در دو گروه الف و ب در مراحل مقدماتی و نهایی از فردا به صورت کشوری برگزار می شود.

برات وثوق افزود: بر این اساس مسابقات گروه الف شامل استان های خراسان شمالی و فارس و همچنین تیم های از شهرهای قائم شهر، نیشابور و شاهرود  برگزار می شود.

وی گفت:  این مسابقات روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محل سالن بدمینتون مجموعه ورزشی علیدخت بجنورد برگزار می شود.

وثوق یادآور شد: خراسان شمالی تا امروز با هشت بازیکن شامل پنج بازیکن بومی و سه غیربومی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده است ولی با توجه به اینکه هر تیم می تواند تا ۱۲ ورزشکار در مسابقات داشته باشد امکان افزوده شدن بازیکنان در مراحل بعدی برای استفاده از بازیکنان قوی تر غیربومی وجود دارد.

وی گروه ب این مسابقات را شامل تیم های از تبریز، اراک، قم و البرز دانست و گفت: بعد از برگزاری دور رفت این مسابقات در هر دو گروه، دور برگشت نیز در یکی دیگر از مراکز این استان ها برگزار می شود و در نهایت از هر گروه دو تیم برتر به مرحله بعدی صعود می کنند.

رئیس هیات بدمینتون خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقات نیز بعد از برگزاری دور رفت و برگشت قهرمان و نائب قهرمان مسابقات مشخص خواهند شد.

افزون بر ۵۰۰ ورزشکار در رشته بدمینتون خراسان شمالی فعالیت دارند.

ط/ ۶۰۴۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =