دشمن در برابر آرمان‌های انقلاب اسلامی دچار ناتوانی شده است

تبریز-ایرنا - نماینده مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شورای اسلامی به عربده کشی‌ها و صف‌آرایی‌های بیهوده دشمنان در برابر جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن در برابر آرمان‌های انقلاب اسلامی دچار عجز و ناتوانی شده است.

محمد وحدتی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی و رشادت های دوران دفاع مقدس، امروز شاهد اقتدار و عزتمندی کشورمان در عرصه های دفاعی و سیاسی هستیم، افزود: اگر امروز استکبارجهانی و همپیمانان آنها نمی توانند اقدام نظامی بر علیه کشور ما انجام دهند در سایه همین رشادتها است.

وی از دفاع مقدس بعنوان سند افتخار در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: پیوست فرهنگی دفاع مقدس در برنامه های راهبردی می تواند بسیاری از مشکلات موجود در جامعه را حل کند.

وی گفت: رمز گشائی از تمامی ابعاد دفاع مقدس و نتایج حاصله از آن می تواند برای مسئولان بعنوان الگوهای برتر در هدایت و رسیدن کشور به توسعه و پیشرفت فراگیر منتج شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان به فرا گیر شدن انقلاب اسلامی در برخی از کشورها نیز اشاره ای کرد و افزود: منطق جمهوری اسلامی بها دادن به ارزش های انسانی، وحدت بین مسلمانان جهان و برادری و برابری است.

/۳۰۷۱/ ۷۲۳۹

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha