۳ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۳
کد خبرنگار: 824
کد خبر: 83489988
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده کندوان روز جمعه یک‌طرفه می شود

نوشهر - ایرنا - پلیس راه نیروی انتظامی روز سه شنبه با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس راه کشور، اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا ۶ بامداد روز شنبه ششم مهر ادامه خواهد داشت.

در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس و هراز ممنوع است.

 محور چالوس - کرج
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه پنجم مهر تا ۲ بامداد روز شنبه ششم مهر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

 محور هراز
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.
- تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴  امروز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۴ و ۵ مهر) از محور هراز ممنوع است.

وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوا ۲۳  درجه سانتیگراد است.

همچنین هوای روز پنج شنبه این محور کوهستانی نیز نیمه ابری گاهی ابری و مه آلود پیش بینی شده و دمای هوا نیز در این روز از۱۰ تا ۱۸ درجه سانتیگراد در نوسان است.

هوای روز جمعه در این محور  صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما است و دمای هوا نیز بین تا ۱۱ تا ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی شد.

/۱۶۰۲/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها