تنیس ایران به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیاز دارد

ارومیه- ایرنا- دبیر فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی گفت: برای پیشرفت تنیس کشورمان به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیاز داریم.

کامیار کیمیایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تنیس یکی از رشته‌های پرهزینه است و در این خصوص نیاز به سرمایه‌گذاری احساس می‌شود و فدراسیون نیز برای تامین هزینه بازیکنان ملی‌پوش و رفع دغدغه آنان و برگزاری اردوهای تیم ملی به دنبال جذب حامیان مالی است.

وی با اشاره به اینکه در وضعیت فعلی امکان جذب مربی خارجی وجود ندارد، گفت: فدراسیون تلاش می‌کند برای ارتقای دانش مربیان، آنان را به دوره‌های پیشرفته تنیس اعزام کند تا از دانش آنان برای ارتقای این رشته ورزشی در کشور بهره ببرد.

دبیر فدراسیون تنیس اظهار کرد: بهمن‌ ماه امسال تیم ملی تنیس در مسابقات «دیویس کاپ» به میدان خواهد رفت و فدراسیون برای تشکیل یک تیم منسجم و قدرتمند برنامه‌ریزی کرده است تا امسال بتوانیم با کسب نتیجه، شرایط را بهتر کنیم.

«کیمیایی» آذربایجان‌غربی را یکی از استان‌های مستعد رشته تنیس عنوان و بیان کرد: سخت‌افزار قابل قبولی برای رشته تنیس در این استان وجود دارد و هیات تنیس این استان از امروز می‌تواند برای رساندن استان به جمع سه استان برتر کشور تلاش کند.

تیم ملی تنیس تیرماه امسال در گروه سه «دیویس کاپ» در سنگاپور با شکست برابر تیم‌های مالزی، سوریه، قطر و سنگاپور در رده آخر قرار گرفت و به دسته چهارم سقوط کرد.

۹۹۳۹/۳۰۷۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =