هواداران والیبال عامل اصلی قهرمانی ایران در آسیا بودند

ارومیه- ایرنا- لژیونر ارومیه‌ای تیم ملی والیبال ایران گفت: تاثیر حضور و حمایت هواداران تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا قابل کتمان نیست و تمام بازیکنان تیم‌ملی و کادرفنی برای کسب نتایج دلخواه در مسابقات آتی و صعود به المپیک یکدل هستند.

میلاد عبادی‌پور روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی والیبال دو مسابقه مهم پیش‌رو دارد که ابتدا مسابقات جام جهانی در ژاپن و سپس انتخابی المپیک که مهم‌ترین رقابت برای تیم‌ملی است و بازیکنان و کادرفنی برای افتخارآفرینی و صعود به المپیک به میدان خواهند رفت.

لژیونر ارومیه‌ای تیم ملی والیبال با اشاره به اینکه آوردگاه المپیک مهم‌ترین رویداد ورزشی برای هر ورزشکاری است، بیان کرد: دی‌ امسال تمام بازیکنان برای کسب نتیجه مطلوب و صعود به المپیک به چین می‌روند و هواداران و مردم ایران مطمئن باشند که این بازیکنان از هیچ تلاشی برای رقم زدن این افتخار دریغ نخواهند کرد.

وی در خصوص قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: حمایت بی‌نظیر هواداران کمک زیادی به افزایش انگیزه و روحیه تیم ملی کرد و توانستیم با کسب عنوان قهرمانی از آنان قدردانی کنیم.

عبادی‌پور در مورد فصل پیش‌رو در لهستان نیز گفت: بی‌شک لیگ لهستان همانند سایر لیگ‌های اروپایی سبک خاص خود را دارد و من هم برای حضور در فصل جاری لیگ لهستان آماده هستم تا بتوانم به عنوان یک بازیکن ایرانی عملکرد قابل قبولی را به نمایش بگذارم.

میلاد عبادی‌پور بازیکن ۲۵ ساله متولد ارومیه‌ است که هم‌اکنون در تیم اسکرا بلخاتوف لهستان /PGE Skra Bełchatów/ به عنوان یکی از لژیونرهای والیبال ایران بازی می‌کند.

تیم ملی والیبال ایران از هفته آینده در جام جهانی والیبال به میزبانی ژاپن به مصاف ۱۱ تیم قدرتمند والیبال جهان خواهد رفت و نخستین دیدار ایران ۹ مهرماه با روسیه خواهد بود.

۹۹۳۹/۳۰۷۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =