تیم ملی هندبال بزرگسالان و جوانان ایران در اصفهان به میدان می‌روند

اصفهان- ایرنا- مسوول کمیته مسابقات هیات هندبال استان اصفهان گفت: تیم ملی هندبال بزگسالان و جوانان ایران در تورنمنت چهارجانبه اصفهان به میدان می‌روند.

منصور برقی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رقابت چهارجانبه هندبال با حضور تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان ایران، تیم ملی عراق و تیم سپاهان از فردا به میزبانی صفائیه مبارکه برگزار خواهد شد.
وی اظهارداشت:  تیم ملی هندبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده می‌کند در تورنمنت چهارجانبه به میزبانی صفائیه مبارکه از سه تا  ۶ مهر حضور پیدا خواهند کرد.
وی تصریح کرد: طبق برنامه ملی‌پوشان ایران در این تورنمنت با تیم‌های ملی بزرگسالان عراق، تیم ملی جوانان و تیم فولادمبارکه سپاهان مسابقه می‌دهند. 
برقی اضافه کرد:  این قابت‌های چهارجانبه از فردا چهارشنبه سوم مهرماه به میزبانی سالن صفائیه مبارکه آغاز و روز شنبه ششم مهرماه به پایان خواهد رسید و پس از آن ملی‌پوشان استراحت کوتاهی خواهند داشت و سپس راهی قطر می‌شوند.
وی بیان کرد : اگر تغییراتی در زمان برگزاری مسابقات و دیر رسیدن تیم ها به اصفهان صورت گیرد این رقابت ها یک روز با تاخیر برگزار می شود.
طبق برنامه شاگردان علیرضا حبیبی ۱۰ روز قبل از مسابقات انتخابی المپیک در قطر حضور خواهند داشت و در این مدت دو دیدار دوستانه هم با قطری‌ها برگزار می‌کنند. این در شرایطی است که اگر تیم دیگری هم بتواند زودتر در قطر حضور پیدا کند تیم ایران یک بازی دوستانه دیگر هم برای خود برنامه‌ریزی می‌کند.
مسابقات هندبال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۲۵ مهرماه تا پنجم آبان ماه (۱۷ تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹) به میزبانی دوحه قطر با حضور ۸ تیم انجام می‌شود. تیم ایران در گروه B با بحرین، کره جنوبی و کویت همگروه است و برای کسب سهمیه المپیک تلاش خواهد کرد در دیگر گروه نیز تیم‌های قطر، عربستان، هند و هنگ کنگ با هم همگروه هستند.
/۶۰۲۶/۸۱۱۴/۳۰۸۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =