استاندار فارس:ساختن کشور در شرایط تحریم نیازمند همدلی همه جناح‌هاست

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: در شرایطی که کشور با شدیدترین تحریم‌های اقتصادی روبرو است همه باید دست به دست هم دهند چرا که ساختن کشور در این شرایط نیازمند همکاری و همدلی همه جناح‌ها و احزاب است.

عنایت‌الله رحیمی سه شنبه در دیدار دبیران تعدادی از احزاب اصولگرای استان فارس با بیان اینکه فعالان سیاسی به اجتماعی بزرگتر از خود و خانواده‌شان و به تعالی جامعه و کشور می‌اندیشند، افزود: گذشتن از خود برای رساندن جامعه به آرمان‌ها، اقدام ارزشمندی است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه بزرگان جناح‌های سیاسی کشور در زمان مبارزه با طاغوت در یک زندان و سلول در کنار یکدیگر و در مسیر امام خمینی(ره) مبارزه می‌کردند، گفت: هر جا که تکاندیشی و منافع فردی نباشد به پیروزی و موفقیت دست پیدا می‌کنیم.
رحیمی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس همه افراد فارغ از جناح‌های سیاسی برای مقابله با دشمنان وارد میدان مبارزه می‌شدند، اظهارکرد: با همین همدلی توانستیم پیروزی بزرگی را در تاریخ ایران به دست بیاوریم؛ چرا که در گذشته هرگاه جنگی صورت می‌گرفت بخشی از کشور را از دست می‌دادیم اما دفاع مقدس تنها جنگی بود که مردم ایران با سرافرازی به پیروزی رسیدند و گنجینه‌ای ارزشمند با عنوان ارزش‌های دفاع مقدس را به یادگار گذاشتند.
استاندار فارس بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه با اطاعت از رهبری و دستورات فرماندهی پا به میدان می‌گذاشتند و برای دفاع از کشور تلاش می‌کردند.
رحیمی با اشاره به اینکه دولت‌ها گذرا هستند و همه افراد باید برای پیشرفت کشور که متعلق به همگان است تلاش کنند، گفت: باید نهایت تلاش خود را برای کمک به توسعه کشور و دولت به کار گیریم چه مسئولیت دولتی داشته باشیم چه مسئولیت نداشته باشیم.

بهره‌برداری از ده‌ها طرح عمرانی در فارس با حضور رئیس‌جمهوری
وی با بیان اینکه به رغم وجود تحریم‌های شدید و کمبود اعتبارات بیشترین اقدامات در حوزه‌های راه‌سازی، آبرسانی و گازرسانی در دولت تدبیر و امید در استان فارس صورت گرفته است، اظهارکرد: ده‌ها هزار میلیارد تومان طرح عمرانی در ماه‌های آینده در استان فارس با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری خواهد رسید که نشان دهنده گستردگی فعالیت‌های دولت در این استان است.
استاندار فارس با تاکید بر این که مبنای فعالیت ما باید ساختن کشور و استان فارس و رفع مشکلات مردم باشد، گفت: فعالان سیاسی و اجتماعی باید به جای تخریب دیگران، برنامه‌های کارشناسانه خود را ارایه کنند.
در این دیدار فعالان احزاب اصولگرا به بیان دیدگاه‌های خود در حوزه‌های مختلف پرداختند.
 ۹۲۵۴ /۱۸۷۶
 

اخبار مرتبط