تیم کونگ‌فو زنان کهگیلویه و بویراحمد در رقابت‌های کشوری ۲۱ نشان گرفت

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم کونگ‌فو زنان این استان در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق به کسب ۲۱ نشان شامل ۹ طلا، ۶ نقره و ۶ برنز شد.

آرمان حاتمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها روزهای یکم و دوم مهرماه ۱۳۹۸ در شهر کازرون استان فارس برگزار شد.

وی افزود: ۴۰۰ زن رزمی کار رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از ۱۲ استان کشور در این رقابت ها حضور داشتند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در رده سنی نونهالان محدثه یوسفی و یگانه صفایی، در رده سنی نوجوانان فاطمه سیاوشی، فاطمه هاشمی، نازیلا بهجتی و نیلوفر موحد، در رده سنی جوانان یاسمین دهقان و در رده سنی بزرگسالان فاطمه فلسفی اصل و کلثوم روزگرد اول شدند.

حاتمی عنوان کرد: در رده سنی نونهالان ساغر دهقان و فاطمه سینایی، در رده سنی نوجوانان فاطمه مقدم و نگین جاوید، در رده سنی جوانان پریسا دیمه و در رده سنی بزرگسالان فاطمه پروانه عنوان دوم را کسب کردند.

وی ابراز داشت: در رده سنی نونهالان ستایش فرشیدپور، در رده سنی جوانان طیبه بزرگ امید و الهام ویسی پور و در رده سنی بزرگسالان آتوسا بابایی، فاطمه اسفندیاری و زهرا صدیقی به مقام سوم دست یافتند.

حاتمی گفت: فاطمه فلسفی اصل از کهگیلویه و بویراحمد عنوان فنی ترین مبارز این رقابت ها را تصاحب کرد.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =