۵۵۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمان در همایش پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند

کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر استفاده از ظرفیت خیران برای حضور مددجویان تحت حمایت این نهاد در همایش پیاده‌روی اربعین خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال پنج هزار و ۵۰۰ مددجوی این استان در این همایش جهانی حضور پیدا کنند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، یحیی صادقی با اشاره به اینکه پیاده‌روی اربعین حرکتی اجتماعی و راهپیمایی جهانی است که هرساله برای زنده نگه‌داشتن راه و اهداف امام حسین (ع) برگزار می‌شود، افزود: این نهاد به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت عظیم و معنوی پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) هرساله زمینه حضور حداکثری مددجویان را به کربلای معلا فراهم می‌کند.

وی از استقبال و درخواست بسیاری از مددجویان برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) امسال خبر داد و اظهار داشت: تاکنون پنج هزار و ۳۲۱ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان برای حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین نام‌نویسی کرده‌اند.

صادقی در ادامه از خیران نیکوکار خواست با کمک‌های خود زمینه حضور حداکثری مددجویان و محرومان را برای شرکت در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) را فراهم کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه سال گذشته سه هزار و ۵۲ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در مراسم پیاده‌روی اربعین شرکت کردند اظهار داشت: امسال نیز این نهاد به‌ منظور فراهم کردن بستر مناسب برای حضور مددجویان و محرومان در پیاده‌روی اربعین حسینی آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران نیکوکار است.

 وی به روش‌های مشارکت خیران برای فراهم کردن زمینه حضور مددجویان در مراسم پیاده‌روی اربعین اشاره و بیان کرد: خیران نیکوکار می‌توانند از طریق تلفن همراه خود با شماره‌گیری کد #۲*۵*۰۳۴*۸۸۷۷ * و یا از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان در مراسم پیاده‌روی اربعین را فراهم آورند.

صادقی ادامه داد: همچنین خیران نیکوکار می‌توانند از طریق واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۰۱۱۲۶۷۴۰۱۴۰۰۷ بانک ملی و شناسه پرداخت ۸۸۰۳۱۹۱۲۵ نزد صندوق امداد ولایت و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۶۱ بانک ملی به نام کمیته امداد در این امر خیر مشارکت کنند.

۳۰۲۹

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha