کمیته انضباطی سرخآبی‌ها را به دفاع از خود فراخواند

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای تخلفات تماشاگران ۲ تیم استقلال و پرسپولیس و بعضی از بازیکنان آنها در شهرآورد پایتخت، خواستار ارسال دفاعیات این ۲ باشگاه شد.

این کمیته امروز سه‌شنبه ابلاغیه‌ای به باشگاه پرسپولیس در خصوص تخلفات تماشاگران منسوب به تیم پرسپولیس (فحاشی، شکستن صندلی و پرتاب به سمت تماشاگران تیم مقابل) و تخلف بازیکنان آن (نزاع دسته جمعی) ارسال کرد. در این ابلاغیه از باشگاه پرسپولیس خواسته شده تا «شجاع خلیل زاده» و «حسین کنعانی زادگان» بازیکنان سرخ‌پوشان به دلیل رفتار غیر ورزشی، نقض مقررات و اعتراض شدید به داوری دفاعیات خود را مکتوب ارسال کنند.

«فرشاد احمدزاده» بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل درگیری، برخورد فیزیکی، تحریک تماشاگران و سردستگی در نزاع دسته جمعی در شهرآورد، تا صدور رای قطعی، به صورت موقت از تمام مسابقات معلق و محروم است. وی برای ادای توضیحات در خصوص تخلفات خود باید روز ۷ مهر ماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

همچنین در ابلاغیه کمیته انضباطی به باشگاه استقلال به دلیل تخلفات تماشاگران منسوب به این تیم (فحاشی، پرتاب سنگ و اشیا، شکستن صندلی و پرتاب به سمت تماشاگران تیم مقابل) و بازیکنان آنها، خواستار دفاع باشگاه استقلال از خود شده است. همچنین از «علی کریمی»، «عارف غلامی» و «سیاوش یزدانی» بازیکنان استقلال به دلیل خطای شدید، رفتار غیر ورزشی، نقض مقررات و اعتراض شدید به داوری خواسته شده تا سوم مهرماه دفاعیات خود را به صورت مکتوب ارسال کنند.

«نوری فرد» مدیر رسانه‌ای تیم استقلال نیز به دلیل عدم رعایت ماده ۷۱ مبنی بر عدم مصاحبه در خبرگزاری‌ها و یا گذاشتن پست در فضای مجازی باید در این باره از خود دفاع کند.

دیدار ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، با پیروزی یک بر صفر سرخ‌پوشان خاتمه یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha